+48 503 604 864 info@mlsport.pl

WROCŁAW-ZAMEK KSIĄŻ (3-4 DNI)

wrzesień-listopad, kwiecień-czerwiec

PROGRAM WYCIECZKI

I dzień

Zbiórka pod szkołą i wyjazd autokarem • spotkanie z przewodnikiem  Ostrów Tumski • Muzeum Archidiecezjalne • Krzywa Wieża • Brama Kluskowa • Kościół św. Idziego • Katedra pw. Jana Chrzciciela rejs statkiem po Odrze Zakład Narodowy im. Ossolińskich ogród Ossolineum kościół Najświętszego Imienia Jezus Uniwersytet Wrocławski • Stare Jatki • Ratusz wyjazd na Laser Game

II dzień

zamek Książ  gry i zabawy sportowe  wieczór gier planszowych

III dzień

Wrocławski Ogród Zoologiczny Afrykarium Hala Stulecia Wytwórnia Filmów Fabularnych Pergola Iglica Wrocławskie Centrum Kongresowe Ogród Japoński Panorama Racławicka Sky Tower Fontanna multimedialna

IV dzień

Centrum Nauki Hydropolis • przyjazd pod szkołę

Przedstawiony program jest programem orientacyjnym i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od organizatora. Program może być moderowany przez Klienta.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport autokarem klasy turystycznej
Zakwaterowanie ośrodek wypoczynkowy / pensjonat
Bilety wstępu do wszystkich miejsc ujętych w ofercie
Przewodnik i opiekun wyjazdu
Pełne wyżywienie
Ubezpieczenie NNW

KOSZT

Ceny naszych wycieczek ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca rozpoczęcia, długości pobytu etc.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. 

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA