+48 503 604 864 info@mlsport.pl

WROCŁAW-SKALNE MIASTO (3-4 DNI)

wrzesień-listopad, kwiecień-czerwiec

PROGRAM WYCIECZKI

I dzień

Zbiórka pod szkołą i wyjazd autokarem  Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy/kopalnia w Wałbrzychu gry i zabawy integrujące zespół klasowy

II dzień

Pobudka • śniadanie spotkanie z przewodnikiem wędrówka po Adrszpaskim Skalnym Mieście połączony ze spływem łódkami • gra nocna

III dzień

Pobudka  śniadanie • Wrocławski Ogród Zoologiczny Afrykarium

IV dzień

spotkanie z przewodnikiem Ostrów Tumski • Muzeum Archidiecezjalne • Krzywa Wieża Brama Kluskowa Kościół św. Idziego  Katedra pw. Jana Chrzciciela  rejs statkiem po Odrze Zakład Narodowy im. Ossolińskich ogród Ossolineum kościół Najświętszego Imienia Jezus Uniwersytet Wrocławski  Stare Jatki Ratusz

Przedstawiony program jest programem orientacyjnym i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od organizatora. Program może być moderowany przez Klienta.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport autokarem klasy turystycznej
Zakwaterowanie ośrodek wypoczynkowy / pensjonat
Bilety wstępu do wszystkich miejsc ujętych w ofercie
Przewodnik i opiekun wyjazdu
Pełne wyżywienie
Ubezpieczenie NNW

KOSZT

Ceny naszych wycieczek ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca rozpoczęcia, długości pobytu etc.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. 

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA