+48 503 604 864 info@mlsport.pl

SUWALSZCZYZNA

wrzesień, kwiecień maj

PROGRAM WYCIECZKI

DZIKA SUWALSZCZYZNA (4 DNI)

1 dzień – przyjazd do Suwałk przejazd rowerami trasy Suwałki – Wigry – Bryzgiel – Gawrych Ruda – Suwałki ok. 62 km zakwaterowanie w domkach/pensjonacie/namiotach

2 dzień – przejazd rowerami trasy Suwałki – Okuniowiec i Gielniewo i Głęboki Rów – Jeleniewo ok.40 km. * zakwaterowanie w domkach/pensjonacie/namiotach

3 dzień – przejazd rowerami trasy Jeleniewo – Gulbieniszki – Łopuchowo – Błaskowizna – Mierkinie – Trójstyk Granic – Stańczyki ok. 55 km. zakwaterowanie w domkach/pensjonacie/namiotach

4 dzień – przejazd rowerami trasy Stańczyki – Hańcza – Bachanowo – Morgi – Suwałki ok. 40 km.

Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowo jednego dnia na spływ kajakowy

Przedstawiony program jest programem orientacyjnym i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od organizatora. Program może być moderowany przez Klienta.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport autokarem klasy turystycznej
Zakwaterowanie ośrodek wypoczynkowy / pensjonat
Bilety wstępu do wszystkich miejsc ujętych w ofercie
Przewodnik i opiekun wyjazdu
Pełne wyżywienie
Wypożyczenie/transport rowerów
Ubezpieczenie NNW

KOSZT

Ceny naszych wycieczek ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca rozpoczęcia, długości pobytu etc.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. 

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA