+48 503 604 864 info@mlsport.pl

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE (2-4 DNI)

wrzesień-listopad, kwiecień-czerwiec

PROGRAM WYCIECZKI

I dzień:
Zbiórka pod szkołą i wyjazd autokarem Jaskinia Raj Muzeum Skamieniałości i Minerałów źródełko św. Franciszka Św. Krzyż – wejście na Łysiec krypta Jeremiego Wiśniowieckiego • Nowa Słupia   „Emeryk” – symbol Gór Świętokrzyskich  kolacja  gry i zabawy integracyjne • cisza nocna

II dzień:

spotkanie z przewodnikiem  Kurozwęki • Sandomierz  kino wieczorowe

III dzień:

spotkanie z przewodnikiem • integracyjna gra terenowa po Kielcach  gry i zabawy sportowe • kolacja • gry i zabawy planszowe

IV dzień:

Centrum Nauki Leonardo da Vinci • Dąb Bartek • powrót pod szkołę

Przedstawiony program jest programem orientacyjnym i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od organizatora. Program może być moderowany przez Klienta.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport autokarem klasy turystycznej
Zakwaterowanie ośrodek wypoczynkowy / pensjonat
Bilety wstępu do wszystkich miejsc ujętych w ofercie
Przewodnik i opiekun wyjazdu
Pełne wyżywienie
Ubezpieczenie NNW

KOSZT

Ceny naszych wycieczek ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca rozpoczęcia, długości pobytu etc.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. 

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA