WYPRAWY ROWEROWE MEKLMEBURGIA

Meklemburgia to kraina położona na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Oddalone jest około 120 km od polskiej granicy. Swoim obszarej obejmuje wiele parków narodowych, rezerwatów przyrody oraz jeziora z charakterystyczną dla tego regionu fauną i florą.
Pojezierze Meklemburskie ze względu na swoje walory krajobrazowe oraz czyste wody rzek i jezior stanowi atrkacyjny punkt turystyczny. Przygotowane trasy rowerowe w połączeniu z kulturą tutejszych mieszkańców stanowią magnes dla turystów rowerowych.

Czy damy radę pokonać tyle kilometrów?

Jeżeli wcześniej (min. 3 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz pokonywać podobne dystanse, to wyjazd nie sprawi Ci żadnych problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników bardzo dobrej kondycji fizycznej. Przejedzie ją każdy kto systematycznie jeździ na rowerze. Codziennie pokonywane są trasy liczące od 40 km do 60 km. Dla ochotników będzie możliwość przejazdu 105 km odcinka drogi. Nasze trasy prowadzą głównie po drogach asfaltowych, ale również można spodziewać się nawierzchni szutrowej. Należy pamiętać, iż cały nasz ekwipunek pozostaje na campingu, więc podróżujemy rowerami bez obciążenia.

A co gdy chcemy jechać szybciej niż pozostała część grupy?

Oczywiście istnieje i taka możliwość. Wówczas otrzymujecie o nas konkretne wskazówki związane z naszą trasą. Jednak w zdecydowanej większości przypadków podróżujemy wspólnie jedną grupą.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę rowerową? 

Polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony maksymalnie 47 milimetrów.
Pamiętaj nie jedzie z nami samochód “serwisowy”. We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne). 
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

MEKLEMBURGIA KOSZT:

zapytaj o koszt wyjazdu na czacie

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

7 noclegów na campingach w namiotach
Opieka przewodnika podczas wyjazdu
Ubezpieczenie NNW KL
Śniadanie

Koszt nie obejmuje:
Wyżywienia (oprócz śniadania)
Biletów do atrakcji znajdujących się na naszej trasie

HARMONOGRAM DNIA

Zobacz szczegółowy opis trasy wyprawy Rugia rowerem dzień po dniu – kliknij tutaj.

TERMINY

zapytaj na czacie o dostępne terminy

INFORMACJE WYPRAWY ROWEROWE MEKLEMBURGIA

Miejsce zbiórki

Miejscem startowym naszego rajdu jest wioska Useriner Mühle położona nad brzegiem jeziora Useriner. Do wioski Useriner mozna dojechać pociągiem ze Szczecina – szczegółowe informacje można uzyskać od organizatora.
Informacje dotyczące godzin spotkania oraz dokładnego adresu, zostaną przesłane do Państwa na 4 tygodnie przed rozpoczęciem wyprawy.

Zakwaterowanie

Naszą bazę noclegową stanowi pensjonat zlokalizowane w miejscowości Useriner Muhle, który będzie naszym stały miejscem pobytu.

Wyżywienie

Wyżywienie podczas wyprawy nie jest wliczone w cenę (poza śniadaniem). Jest możliwość wykupienia obiadokolacji (ceny od około 15 € do 20 € szczegóły u organizatora wyprawy). Jest również możliwość zakupu posiłków w pobliskich restauracjach. Ceny produktów spożywczych w supermarketach są w podobnej cenie jak w Polsce. Różnicę w portfelu można odczuć udając się do restauracji. Tutaj ceny bywają 2-2,5 wyższe.

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE – MEKLEMBURGIA

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 pon.-pt. 08:00-17:00. Sobota 9.00-13:00

Zapisy za pomocą formularza:

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

OBOZY ROWEROWY DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dorosli

OBOZY ROWEROWE MŁODZIEŻ

Obozy rowerowe mlodziez

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.