+48 503 604 864 info@mlsport.pl

WYPRAWY ROWEROWE MEKLMEBURGIA

Meklemburgia – kraina 3 tyięcy jezior.

Meklemburgia to kraina położona na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Oddalone jest około 120 km od polskiej granicy. Swoim obszarej obejmuje wiele parków narodowych, rezerwatów przyrody oraz jeziora z charakterystyczną dla tego regionu fauną i florą.
Pojezierze Meklemburskie ze względu na swoje walory krajobrazowe oraz czyste wody rzek i jezior stanowi atrkacyjny punkt turystyczny. Przygotowane trasy rowerowe w połączeniu z kulturą tutejszych mieszkańców stanowią magnes dla turystów rowerowych.

Czy damy radę pokonać tyle kilometrów?

Jeżeli wcześniej (min. 3 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz pokonywać podobne dystanse, to wyjazd nie sprawi Ci problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników bardzo dobrej kondycji fizycznej. Przejedzie ją każdy kto systematycznie jeździ na rowerze. Codziennie pokonywane są trasy liczące od 60 km do 95 km. Nasze trasy prowadzą po drogach asfaltowych, szutrowych oraz po duktach leśnych. Należy pamiętać, iż cały nasz ekwipunek pozostaje w miejscu naszego noclegu, więc podróżujemy rowerami bez obciążenia.

A co gdy chcemy jechać szybciej niż pozostała część grupy?

Oczywiście istnieje i taka możliwość. Wówczas otrzymujecie o nas konkretne wskazówki związane z naszą trasą. Jednak w zdecydowanej większości przypadków podróżujemy wspólnie jedną grupą.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę rowerową? 

Polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony maksymalnie 47 milimetrów.
Pamiętaj nie jedzie z nami samochód “serwisowy”. We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne). 
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

Koszt wyprawy Meklemurgia

➡️ 2 599,00 zł

Organizator zapewnia

✔️ 7 noclegów w pensjonatach/hotelach
✔️ Opieka przewodnika podczas wyjazdu
✔️ Ubezpieczenie NNW KL
✔️ Śniadanie+obiadokolacje

Koszt nie obejmuje:
Biletów do atrakcji znajdujących się na naszej trasie

Plan wyprawy

➡️ Zobacz szczegółowy opis trasy wyprawy Meklemburgia – kliknij tutaj

Terminy

➡️ 20.05-27.05.2022

➡️ 15-22.09.2022

Wyprawy rowerowe Meklemburgia – informacje

Meklemburgia spotkanie

Miejsce spotkania
Miejscem startowym naszego rajdu jest Mirow położony nad brzegiem jeziora o tej samej nazwie. Do miejscowości Mirow mozna dojechać pociągiem ze Szczecina – szczegółowe informacje można uzyskać od organizatora.
Informacje dotyczące godzin spotkania oraz dokładnego adresu, zostaną przesłane do Państwa na 4 tygodnie przed rozpoczęciem wyprawy.

Meklemburgia noclegi

Zakwaterowanie
Naszą bazę noclegową stanowi pensjonat zlokalizowany w miejscowości Mirow, który będzie naszym stały miejscem pobytu. Stąd kadego dnia będziemy ruszać, aby odkrywać najpiękniejsze zakątki tej krainy.

 

Meklemburgia wyżywienie

Wyżywienie
Wyżywienie podczas wyprawy obejmuje śniadanie oraz obiadokolację. Ceny produktów spożywczych w supermarketach są w podobnej cenie jak w Polsce. Różnicę w portfelu można odczuć udając się do restauracji. Tutaj ceny bywają 2-2,5 raza wyższe.

W przypadku zainteresowania ofertą Meklemburgia, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl
503 604 864 

pon.-pt. 08:00-17:00
sobota 9.00-13:00

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

OBOZY ROWEROWY DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dorośli

OBOZY ROWEROWE MŁODZIEŻ

Wyprawy rowerowe młodzież

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.