WYPRAWY ROWEROWE DLA DOROSŁYCH
PO POLSCE I EUROPIE

Wyprawy rowerowe dla dorosłych w dobie COVID-19

Wyprawy rowerowe dla dorosłych, a COVID-19? Co będzie gdy wykupię ofertę wyprawy rowerowej na 2021 rok, a sytuacja z COVID-19 nie pozwoli na podróże po Polsce i Europie?
Sytuacja z COVID-19 nie jest do końca wyjaśniona i nie wiemy (Państwo również), czy w wakacje 2021 będzie można podróżować bez problemów. W związku z tym, postanowiliśmy wyjść wobec Państwa oczekiwaniom. Co to oznacza?
1. W przypadku zakupu naszej oferty obozu rowerowego (w dowolne miejsce), jeżeli w wyniku pandemii zostaną odwołane wyjazdy, my zwracamy 100% wpłaconych zaliczek. Nie muszą Państwo odczekiwać żadnych 180 dni na zwrot pieniędzy, ani nie będzie wymogu skorzystania z voucherów przez nas oferowanych. Po prostu uczciwie zwracamy należną sumę.
2. Jeżeli plany się zmienią i termin wybranego obozu rowerowego nie będzie odpowiadał to będzie możliwość:
a) bezpłatnie wybrać inny termin spośród dostępnych;
b) bezpłatnie wybrać inny kierunek obozu;
3. Jeżeli z innego powodu niż pandemia nie mogą się Państwo z nami pojechać, otrzymują Państwo od nas voucher na 100% Waszej wpłaty do wykorzystania do końca wakacji 2022 roku.

Do zobaczenia na dwóch kółkach,
zespół MLSPORT BIKE CAMP

Wybierz interesujący Cię kierunek

Rodzinne wyprawy rowerowe Bornholm MLSPORT

Termin: 7 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: od 1 199,00 zł

Bornholm to wyspa Morza Bałtyckiego należąca do Danii określana mianem „raju dla rowerzystów”. Jej obwód wynosi nieco powyżej 100 km, a długość tras to 230 km.

Rodzinne wyprawy rowerowe po Polsce Mazury MLSPORT

Termin: 6 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: od 999,00 zł

Ponad 260 km dróg poprzez lasy i wzdłuż jezior, niesamowite widoki, noclegi w namiotach, samodzielne przygotowanie posiłków, świetna zabawa, wartościowe znajomości …

Rodzinne wyprawy rowerowe Rugia MLSPORT

Termin: 7 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 1 299,00 zł

Rugia to największa wyspa Niemiec oraz Pomorza położona w południowo-zachodniej części Bałtyku. Trasa rowerowa wokół wyspy liczy około 240 km.

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Pojezierze Makleburskie

Termin: 7 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: od 1 299,00 zł

Pojezierze Meklemburskie, czyli kraina nie tysiąca, ale kraina 3 tysięcy jezior. Setki kilometrów przygotowanych szlaków rowerowych, zamki Meklemburgii, największy park …

WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA NIEZAPOMNIANE
WYPRAWY ROWEROWE

Wyprawy rowerowe dla dorosłych to świetna propozycja dla wszystkich osób pragnących oderwać się od pędzącego stylu życia oraz chcących poczuć niezapomniane wrażenia. Nasze wyprawy rowerowe to bliskość natury, poznanie otaczjącego nas świata, to dni pełne wyzwań i przygód. Z drugiej strony, wyprawa rowerowa to wyciszenie i ucieczka od codziennego życia. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia oraz powrót do wakacji z dzieciństwa.

NASI PRZEWODNICY

Konarski Łukasz obóz rowerowy MLSPORT

Łukasz Konarski

Założyciel i właściciel

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Instruktor turystyki rowerowej, menedżer sportowy. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży sportowej oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kocha podróże, szczególnie te, gdzie środek transportu stanowi rower, bądź własne nogi. Mówi o sobie sportowy narkoman. Nie potrafi dłużej usiedzieć na miejscu. Od 10 lat organizuje i prowadzi obozy rowerowe po Polsce i Europie.

Soliński Jakub obóz rowerowy MLSPORT

Jakub Soliński

Przewodnik podczas obozów rowerowych

Obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku wychowanie fizyczne. Przez wiele lat związany z kolarstwem szosowo-torowym, wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski. Po zakończonej karierze nadal związany ze sportem. Aktualny trener Indoor Cycling oraz trener piłki nożnej grup 2012-13.  Ciągle w ruchu, uzależniony od wszelkich aktywności fizycznych. Dba o to by organizowane przez nas obozy rowerowe dostarczały maksimum wrażeń.

Maciej Ryć obóz rowerowy MLSPORT

Maciej Ryć

Przewodnik podczas obozów rowerowych

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach na kierunku pedagogika oraz Instruktor piłki nożnej po Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Animator sportu, od ponad 10 lat pracujący z dziećmi. Wychowawca i trener na obozach i koloniach. Wielki pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Dyscypliny szczegolnie bliskie jego sercu to piłka nożna, rower, koszykówka i pływanie. Uwielbia podróże małe i duże. Od ponad 11 lat szczęśliwy tata.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży MLSPORT 2021

Pierwszą wyprawę rowerową zorganizowaliśmy ponad 10 lat temu!!! To dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę.
Nasz zespół stanowi profesjonalna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, a także niezapomniane wspomninenia.

EKWIPUNEK NA WYPRAWY ROWEROWE DLA DOROSŁYCH

Nie wiesz w co masz się spakować? Masz dylemat jak masz się spakować? Nie wiesz co ze sobą zabrać na obóz rowerowy ?
W tym filmiku odpowiadam na powyższe i wiele innych pytań, które ułatwią Ci wyposażenie się na obóz rowerowy.Jest on skierowany do uczestników obozów młodzieżowych, ale na pewno wniesie wiele wiedzy. Obejrzyj film i zapoznaj się z prezentacją MLSPORT BIKE CAMP 2021 – kliknij tutaj

Przewodniki rowerowe
A może checie wybrać się na swoją własną wyprawę rowerową z rodziną, bądź najbliższymi przyjaciółmi? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewodnikami rowerowymi.
Więcej informacji o przewodnikach rowerowych
tutaj

PYTANIA I INFORMACJE

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Czat

Telefon

+ 48 503 604 864

Email

info@mlsport.pl

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII –
z każdej obozu rowerowego jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100 zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców.

Łukasz Konarski, MLSPORT