+48 503 604 864 info@mlsport.pl

WYPRAWY ROWEROWE DLA DOROSŁYCH
PO POLSCE I EUROPIE

Warunki uczestnictwa

Polityka prywatności

Regulamin serwisu

Standardowy formularz informacyjny

Gwarancja ubezpieczeniowa

Wybierz interesujący Cię kierunek

Wyprawy rowerowe dla dorosłych Bornholm

Termin: 7 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 1599,00 zł

Bornholm to wyspa Morza Bałtyckiego należąca do Danii określana mianem „raju dla rowerzystów”. Jej obwód wynosi nieco powyżej 100 km, a długość tras to 230 km.

Wyprawy rowerowe dla dorosłych Meklemburgia

Termin: 7 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 2399,00 zł

Pojezierze Meklemburskie zwane krainą 3 tysięcy jezior. Setki kilometrów przygotowanych szlaków rowerowych, zamki Meklemburgii, największy park …

Wyprawy rowerowe dla dorosłych wyspa Rugia

Termin: 7 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: zapytaj o cenę

Rugia to największa wyspa Niemiec oraz Pomorza położona w południowo-zachodniej części Bałtyku. Trasa rowerowa wokół wyspy liczy około 240 km.

WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA NIEZAPOMNIANE WYPRAWY ROWEROWE DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dla dorosłych to świetna propozycja dla wszystkich osób pragnących oderwać się od pędzącego stylu życia oraz chcących poczuć niezapomniane wrażenia. Nasze wyprawy rowerowe to bliskość natury, poznanie otaczjącego nas świata, to dni pełne wyzwań i przygód. Z drugiej strony, wyprawa rowerowa to wyciszenie i ucieczka od codziennego życia. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia oraz powrót do wakacji z dzieciństwa.

NASI PRZEWODNICY

Wyprawy rowerowe dla dorosłych Łukasz Konarski

Łukasz Konarski

Założyciel i właściciel

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Instruktor turystyki rowerowej, menedżer sportowy. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży sportowej oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kocha podróże, szczególnie te, gdzie środek transportu stanowi rower, bądź własne nogi. Mówi o sobie sportowy narkoman. Nie potrafi dłużej usiedzieć na miejscu. Od 10 lat organizuje i prowadzi obozy rowerowe po Polsce i Europie.

Wyprawy rowerowe dla dorosłych Jakub Soliński

Jakub Soliński

Przewodnik podczas obozów rowerowych

Obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku wychowanie fizyczne. Przez wiele lat związany z kolarstwem szosowo-torowym, wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski. Po zakończonej karierze nadal związany ze sportem. Aktualny trener Indoor Cycling oraz trener piłki nożnej grup 2012-13.  Ciągle w ruchu, uzależniony od wszelkich aktywności fizycznych. Dba o to by organizowane przez nas obozy rowerowe dostarczały maksimum wrażeń.

Wyprawy rowerowe dla dorosłych Łukasz Konarski

Maciej Ryć

Przewodnik podczas obozów rowerowych

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach na kierunku pedagogika oraz Instruktor piłki nożnej po Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Animator sportu, od ponad 10 lat pracujący z dziećmi. Wychowawca i trener na obozach i koloniach. Wielki pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Dyscypliny szczegolnie bliskie jego sercu to piłka nożna, rower, koszykówka i pływanie. Uwielbia podróże małe i duże. Od ponad 11 lat szczęśliwy tata.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Wyprawy rowerowe dla dorosłych MLSPORT

Pierwszy obóz rowerowy zorganizowaliśmy ponad 10 lat temu!!! To dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę.
Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas obozów rowerowych.

EKWIPUNEK NA WYPRAWY ROWEROWE DLA DOROSŁYCH

Nie wiesz w co masz się spakować? Masz dylemat jak masz się spakować? Nie wiesz co ze sobą zabrać na obóz rowerowy ?
W tym filmiku odpowiadam na powyższe i wiele innych pytań, które ułatwią Ci wyposażenie się na obóz rowerowy. Obejrzyj film (skierowany jest on do uczestników wypraw młodzieżowych, ale na pewno ułatwi i on pakowanie) i zapoznaj się z prezentacją MLSPORT BIKE CAMP  kliknij tutaj

Wyprawy rowerowe dla dorosłych - przewodniki rowerowe

A może checie wybrać się na swój samodzielny obóz rowerowy np. z rodziną, bądź najbliższymi przyjaciółmi? Zawierają one m.in. opis trasy prowadzący przez wybrane miejsca, w tym opis nawierzchni oraz miejsc, w których trzeba zachować szczególną ostrożność, listę i opis atrakcji turystycznych znajdujących się na trasie, w tym miejsca polecane dla dzieci, wypożyczalnie i serwisy rowerowe, bary i restauracje zlokalizowane na trasie oraz wyszczególnione miejsca noclegowe.  W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewodnikami rowerowymi.

PYTANIA I INFORMACJE

W przypadku zainteresowania ofertą wypraw rowerowych dla dorosłych, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

+ 48 503 604 864

info@mlsport.pl

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII –
z każdej obozu rowerowego jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100 zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców.

Łukasz Konarski, MLSPORT