+48 503 604 864 info@mlsport.pl

ZWIEDZANIE MIASTA WARSZAWY

Wycieczka szkolna 1-dniowa

PROGRAM WYCIECZKI

Program wycieczki można dostosować indywidualnie i może obejmować m.in.:

Zamek Królewski Pałac na wyspie w Łazienkach Pałac w Wilanowie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN Muzeum Fryderyka Chopina Muzeum Powstania Warszawskiego Stare Miasto • Krakowskie Przedmieście Grób Nieznanego Żołnierza taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki Cmentarz Powązkowski Cmentarz Żydowski Plac Piłsudskiego Getto Warszawskie Stadion Narodowy ZOO Warszawskie

TEMATYCZNE SPACERY PO WARSZAWIE

szlakiem bohaterów książki „Kamienie na szaniec”

szlakiem uczestników Powstania Warszawskiego

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport autokarem klasy turystycznej
Przewodnik i opiekun wyjazdu
Obiad/pizza

KOSZT

Ceny naszych wycieczek ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca rozpoczęcia, długości pobytu etc.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. 

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA