+48 503 604 864 info@mlsport.pl

TORUŃ

Wycieczka szkolna 1-dniowa

PROGRAM WYCIECZKI

zbiórka i wyjazd spod szkoły   brama Klasztorna i mury obronne  kto wybudował krzywą wieżę w Toruniu?  spacer po rynku Starego Miasta  ratusz  pomnik Mikołaja Kopernika  Dwór Artusa  piernikowa aleja gwiazd  Legenda o flisaku i żabach  Kamienica Pod Gwiazdą  Trakt Królewski  Łuk Cezara  tajemnica księżniczki Anny Wazówny  Żywe Muzeum Piernika – odkrywanie tajników rzemiosła piernikarskiego oraz wypiek prawdziwych toruńskich pierników według starych receptur. Pokaz prowadzony przez aktorów językiem średniowiecznego Torunia  Dom Legend Toruńskich – to jedyne takie miejsce w Europie: połączenie interaktywnego muzeum i teatru. Miejsce, które pozwoli przenieść się w świat magicznych opowieści o mieście i jego historii. W zacnym wnętrzu średniowiecznej piwnicy usłyszymy pradawne, tradycyjne, przekazywane słowem legendy toruńskie  obiad

Dodatkowo do programu można dopasować:

Gra terenowa – uczestnicy poznają historię Torunia i jego najciekawsze miejsca oraz zabytki poprzez rozwiązywanie zagadek.

Planetarium – to miejsce, w którym, dzięki specjalnej aparaturze, wyświetlamy popularne pokazy astronomiczne. Projekcje te trwają około 40 minut. Zależnie od tytułu, opowiadają o wielkości i budowie Wszechświata, opisują najbardziej popularne gwiazdozbiory na niebie, przybliżają tajemnice planet i galaktyk.

Przedstawiony program jest programem orientacyjnym i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od organizatora. Program może być moderowany przez Klienta.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport autokarem klasy turystycznej
Obiad
Bilety wstępu do wszystkich miejsc ujętych w ofercie
Przewodnik i opiekun wyjazdu

KOSZT

Ceny naszych wycieczek ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca rozpoczęcia, długości pobytu etc.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA