+48 503 604 864 info@mlsport.pl

PORT LOTNICZY IM. FRYDERYKA CHOPINA

Wycieczka szkolna 1-dniowa

PROGRAM WYCIECZKI

Tematyka wycieczki dotyczy następujących zagadnień:
prawidłowe przygotowanie bagażu do lotu, prawidłowa  odprawa na rejs • przejście na teren bazy technicznej LOT AMS  przejście przez kontrolę bezpieczeństwa • zwiedzanie hangaru LOT AMS – w hangarze dzieci zobaczą samoloty z floty LOT z zupełnie innej perspektywy. Dowiedzą się m.in.: na czym polega przegląd samolotu, dlaczego samoloty latają, jak działa silnik samolotu • przejazd na Lotnisko Chopina – zwiedzanie stref ogólnodostępnych – hali odlotów i przylotów oraz tarasu widokowego 

Przedstawiony program jest programem orientacyjnym i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od organizatora. Program może być moderowany przez Klienta.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport autokarem klasy turystycznej
Obiad
Bilety wstępu do wszystkich miejsc ujętych w ofercie
Przewodnik i opiekun wyjazdu 

KOSZT

Ceny naszych wycieczek ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca rozpoczęcia, długości pobytu etc.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. 

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA