+48 503 604 864 info@mlsport.pl

PAŃSTWOWE MUZEUM ETNOGRAFICZNE OPROWADZANIA PO WYSTAWACH Z EDUKATORAMI

Wycieczka szkolna 1-dniowa

PROGRAM WYCIECZKI

Oprowadzania po wystawach stałych i czasowych muzeum pozwalają w atrakcyjny sposób przybliżyć uczestnikom wiedzę o prezentowanych zjawiskach. Dostarczają informacji o pracy współczesnych etnologów, antropologów i muzealników, a także zachęcają do podjęcia dialogu o współczesności.

„Jak się żenić, to się żenić!” – tradycje polskiego wesela
Symbole i zwyczaje wielkanocne
Boże Narodzenie – tradycje i obrzędy
Karnawał po polsku – zapusty, jukace, kusaki

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym

Przedstawiony program jest programem orientacyjnym i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od organizatora. Program może być moderowany przez Klienta.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport autokarem klasy turystycznej
Obiad
Bilety wstępu do wszystkich miejsc ujętych w ofercie
Przewodnik i opiekun wyjazdu 

KOSZT

Ceny naszych wycieczek ustalane są indywidualnie dla każdego Klienta i zależą m.in. od liczby uczestników, miejsca rozpoczęcia, długości pobytu etc.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. 

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA