+48 503 604 864 info@mlsport.pl

CO OBEJMUJĄ NASZE WYCIECZKI?

Noclegi

Podczas wszystkich wielodniowych wycieczek zapewniamy zakwaterowanie w domkach, pensjonatach i hotelach turystycznych (nie dotyczy niektórych wycieczek rowerowych, wielodniowych spływów kajakowych oraz rejsów pod żaglami). Standardem są pokoje z łazienkami oraz pokoje typu studio. Jeśli wymagania grupy są inne, zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb.

Wyżywienie

Podczas wszystkich wielodniowych wycieczek, w zależności od realizowanego programu w ciągu dnia zapewniamy wyżywienie w postaci śniadania, prowiantu i obiadokolacji, bądź śniadania, obiadu i kolacji.

Transport

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowy autokar turystyczny, wyposażony w klimatyzację oraz DVD.

Wszystkie atrakcje ujęte w cenie wycieczki

Przedstawione ceny, które Państwo od nas otrzymują po wspólnych ustaleniach zawierają wszystkie koszty objęte programem wycieczki.

Kadra

Naszą kadrę stanowią sprawdzone i doświadczone osoby. Podczas wszystkich wyjazdów towarzyszy Państwu pilot-animator, który zajmuje się m.in. następującymi zadaniami:
realizacją programu wycieczki m.in. kierowaniem grupy do odwiedzanych miejsc
organizacją/animacją czasu wolnego dla grupy,
pilotowaniem autokaru
Podczas organizowanych wycieczek korzystamy z usług licencjonowanych przewodników.

Ubezpieczenie

Każdą osobę wyjeżdżającą z naszym biurem na imprezy turystyczne obejmuje ubezpieczenie NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków (w przypadku wycieczek w kraju) oraz dodatkowo KL – kosztów leczenia za granicą (w przypadku wyjazdów zagranicznych).

Gwarancja ubezpieczeniowa

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, każdy organizator i przedsiębiorca ułatwiający nabywanie powiązanych usług turystycznych jest zobligowany do posiadania finansowego zabezpieczenie swojej działalności gospodarczej. Gwarancja ubezpieczeniowa jest dokumentem zabezpieczającym interesy Klientów przedsiębiorcy, czyli w tym przypadku Państwa.
Nasza firma posiada gwarancję ubezpieczeniową na sumę w firmie TU Europa S.A.
Zgodnie z art. 22 ust. 2 ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2361 z późn. zm.) działalność w zakresie organizowania imprez turystycznych oraz ułatwiania nabywania powiązanych usług turystycznych wymaga uzyskania wpisu w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.
Nasza firma posiada wpis w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych województwa Warmińsko Mazurskiego pod numerem 25/2016.

Dlaczego warto wybrać nas?

Od ponad 15 lat pracujemy z dziećmi i młodzieżą. Wiemy, jak należy zorganizować im czas, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego oprócz stałego programu wycieczek, jak np. zwiedzanie, organizujemy wiele ciekawych gier i zabaw integrujących grupę.
Mają Państwo własny pomysł na wycieczkę, bądź chcielibyście wprowadzić zmiany w naszych propozycjach. Zapraszamy do kontaktu, a my doradzimy i pomożemy w zrealizowaniu Waszego planu.