+48 503 604 864 info@mlsport.pl

ROWEROWY OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
NA MAZURACH

wiek 12-17 lat

Rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży Mazury
Rowerowe Mazury - obóz dla dzieci i młodzieży
Obóz dla dzieci i młodzieży
Obóz dla dzieci i młodzieży na Mazurach

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
INFO@MLSPORT.PL
503 604 864
CZAT (OKIENKO PRAWY DOLNY RÓG)

Mazury – kraina tysiąca jezior. Rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży.

💡Obóz dla dzieci i młodzieży Mazury to ponad 270 km dróg poprzez lasy i wzdłuż jezior, niesamowite widoki, noclegi w namiotach, wspólne przygotowanie posiłków, świetna zabawa, wartościowe znajomości.
Walory turystyczne Mazur to przede wszystkim pagórkowate ukształtowanie terenu, ponad 1000 jezior, dziewicza przyroda, setki zabytków, gospodarstwa agroturystyczne, niski poziom uprzemysłowienia.
Podczas naszego rajdu zrobimy pętle dookoła dwóch największych jezior w Polsce Śniardw oraz Mamr. W sumie pokonamy około 300 km m.in. przez liczne lasy, wzdłuż brzegów wspomnianych jezior, przejeżdżając przez główne miasta turystyczne z portami żeglarskimi. Wejdziemy na wieżę widokową w Mamerkach, odwiedzimy baseny w Hotelu Gołębiewski, spędzimy miłe wieczory przy ognisku, zobaczymy Mazury z perspektywy dotąd nam nieznanej.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

💡 Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników dobrej kondycji fizycznej. Jeżeli jesteś aktywnym uczestnikiem lekcji wychowania fizycznego, lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, jazda na rowerze jest częstym sposobem spędzania przez Ciebie wolnego czasu, a także na 2 m-c przed wyjazdem 1-2 razy w tygodniu wybierzesz się na ok. 20-30 km wycieczki rowerowe to wyjazd nie sprawi Ci większych problemów. Wszyscy uczestnicy, ktorzy wzięli udział w wyprawach rowerowych na Mazurach ukończyli je z powodzeniem.
Na Mazurach infrastruktora rowerowa stale się rozwija. Postaje m.in. Wielka Pętla Mazurska, która w 70% wiedzie naszą trasą. Oznacza to nowe trasy rowerowe, w większej części oddzielone od ruchu samochodowego. Większość dróg, którymi się poruszamy to wspomniana Wielka Pętla Mazurska (stale w trakcie budowy) drogi lokalne pomiędzy wioskami (z bardzo małą ilością poruszających się po nich samochodów), drogi leśne i polne (szuter, bądź ubita ziemia, często również i piasek). Codziennie pokonywane są trasy liczące od 35 km do 55 km, podczas których cały ekwipunek przewozimy na naszych rowerach.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę? 

💡Na wyprawy rowerowe Mazury polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony nie mniej niż 40 milimetrów.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

Terminy

➡️ 02.08-09.08.2022
➡️ 13.08-20.08.2022

Koszt

➡️ 2 059,00 zł (istnieje możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty)

Organizator zapewnia

✔️ Transport uczestników na miejsce startu wyprawy oraz powrót (pociąg)
✔️ 7 noclegów w namiotach 3-4 os.
✔️ Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
✔️ Wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki – śniadanie, posiłek w czasie drogi, obiadokolacja), woda, prowiant na drogę powrotną)
✔️ Ubezpieczenie NNW
✔️ Bilety do atrakcji ujętych w harmonogramie dnia:
– Park Wodny Tropikana w Mikołajkach
– bunkry w Mamerkach
✔️ Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy

Plan wyprawy

➡️ Zobacz szczegółowy opis trasy rowerowe obozy dla dzieci i młodzieży Mazury dzień po dniu – kliknij tutaj

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl
503 604 864 
pon.-pt.
08:00-17:00
sobota 9.00-13:00

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
INFO@MLSPORT.PL
503 604 864
CZAT (OKIENKO PRAWY DOLNY RÓG)

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

OBOZY ROWEROWY DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dorośli

OBOZY ROWEROWE MŁODZIEŻ

Wyprawy rowerowe młodzież

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.