ROWEROWY OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
NA MAZURACH

Rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży Mazury
Rowerowe Mazury - obóz dla dzieci i młodzieży
Obóz dla dzieci i młodzieży
Obóz dla dzieci i młodzieży na Mazurach

Mazury – kraina tysiąca jezior. Rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży.

Obóz dla dzieci i młodzieży Mazury to ponad 270 km dróg poprzez lasy i wzdłuż jezior, niesamowite widoki, noclegi w namiotach, wspólne przygotowanie posiłków, świetna zabawa, wartościowe znajomości.
Walory turystyczne Mazur to przede wszystkim pagórkowate ukształtowanie terenu, ponad 1000 jezior, dziewicza przyroda, setki zabytków, gospodarstwa agroturystyczne, niski poziom uprzemysłowienia.
Podczas naszego rajdu zrobimy pętle dookoła dwóch największych jezior w Polsce Śniardw oraz Mamr. W sumie pokonamy około 300 km m.in. przez liczne lasy, wzdłuż brzegów wspomnianych jezior, przejeżdżając przez główne miasta turystyczne z portami żeglarskimi. Wejdziemy na wieżę widokową w Mamerkach, odwiedzimy baseny w Hotelu Gołębiewski, spędzimy miłe wieczory przy ognisku, zobaczymy Mazury z perspektywy dotąd nam nieznanej.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

Na Mazurach większość dróg, którymi się poruszamy to zwykłe drogi dojazdowe pomiędzy wioskami (z bardzo małą ilością poruszających się po nich samochodów), drogi leśne i polne (szuter, bądź ubita ziemia, często również i piasek), drogi lokalne (charakteryzujące się średnim natężeniem ruchu samochodowego). Codziennie pokonywane są trasy liczące od 35 km do 55 km, podczas których cały ekwipunek przewozimy na naszych rowerach. Jeżeli ta ostatnia wartość Cię przestraszyła wiedz, że na pokonanie tego dystansu mamy cały dzień, a wśród osób, które pokonały tą wyprawę są dzieci w wieku 10 lat. Jeżeli wcześniej (min. 2 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz systematycznie pokonywać podobne dystanse o podobnej nawierzchni wraz z obciążeniem to wyjazd nie sprawi Ci żadnych problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników dobrej kondycji fizycznej i przejedzie ją każdy kto systematycznie jeździ na rowerze. 

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę? 

Na wyprawy rowerowe Mazury polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony nie mniej niż 40 milimetrów.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

TERMINY

zapytaj na czacie o dostępne terminy

KOSZT

Zakup oferty:
do 31 grudniaa 1 299,00 zł
do 28 lutego 1 329,00 zł
do 30 kwietnia 1 359,00 zł
do 31 maja 1 389,00 zł
po tym okresie 1 419,00 zł

Po wpłynięciu zgłoszenia na rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży wyślemy do Państwa dokumenty oraz numer konta do przelewu. Wpłata 350,00 zł zadatku gwarantuje miejsce na naszej liście. Jest możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA

Transport w obie strony wraz z rowerami (pociąg)
7 noclegów w namiotach 3os.
Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
Pełne wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki, woda+prowiant na drogę powrotną)
Ubezpieczenie NNW
Bilety do atrakcji ujętych w harmonogramie dnia:
– Park Wodny Tropikana w Mikołajkach
– bunkry w Mamerkach
Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy

Cena nie zawiera:
ciepła woda pod prysznicem ok. 5 zł za 3 min.

HARMONOGRAM DNIA

Zobacz szczegółowy opis trasy rowerowe obozy dla dzieci i młodzieży Mazury dzień po dniu – kliknij tutaj.

ROWEROWY OBÓZ DLA DZIEI I MŁODZIEŻY MAZURY –
INFORMACJE

Miejsce zbiórki transport

Miejsce zbiórki transport

Miejscem startowym naszego rajdu jest Dworzec Centralny w Warszawie, skąd całą grupą, pociągiem przemieszczamy się do Giżycka. Droga powrotna odbywa się na tej samej trasie.
Osoby dojeżdżające z innych części Polski dojazd ustalają indywidualnie z organizatorem.
Informacje dotyczące godzin wyjazdów, zostaną przesłane do Państwa na 3 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Naszą bazę noclegową stanowią campingi zlokalizowane na naszej trasie. Wyposażone są one w prysznice, umywalki, zlewy, pisuary. Należy pamiętać, iż na niektórych campingach ciepła woda może być dodatkowo płatna.
Podczas naszego rajdu nocujemy w 3 osobowych namiotach turystycznych marki Hannah Racoon 3. Są to namioty przystosowane do turystyki rowerowej i świetnie sprawdzają się podczas naszych wyjazdów.

Wyżywienie

Wyżywienie

Podczas naszej wyprawy posiłki przygotowujemy w kuchniach dostępnych na naszych campingach, bądź na kuchenkach turystycznych, które stanowią nasze wyposażenie. Posiłki przygotowujemy w oparciu o receptury naszych uczestników (każdy ma obowiązek znać przepis na jedną ciepłą potrawę), i przy ich zaangażowaniu. Każdego dnia posiłki przygotowuje inny zespół pod okiem wychowawcy. Oczywiście po skończonym posiłku istnieją również dyżury zmywania naczyń. Produkty na posiłki są świeże i zakupujemy je wspólnie (wliczone w cenę), w drodze powrotnej z naszej codziennej trasy.

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 pon.-pt. 08:00-17:00. Sobota 9.00-13:00

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą formularza:

Mazury rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

– kliknij tutaj

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.