+48 503 604 864 info@mlsport.pl

ROWEROWY OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
NA MAZURACH

Rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży Mazury
Rowerowe Mazury - obóz dla dzieci i młodzieży
Obóz dla dzieci i młodzieży
Obóz dla dzieci i młodzieży na Mazurach

Mazury – kraina tysiąca jezior. Rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży.

💡Obóz dla dzieci i młodzieży Mazury to ponad 270 km dróg poprzez lasy i wzdłuż jezior, niesamowite widoki, noclegi w namiotach, wspólne przygotowanie posiłków, świetna zabawa, wartościowe znajomości.
Walory turystyczne Mazur to przede wszystkim pagórkowate ukształtowanie terenu, ponad 1000 jezior, dziewicza przyroda, setki zabytków, gospodarstwa agroturystyczne, niski poziom uprzemysłowienia.
Podczas naszego rajdu zrobimy pętle dookoła dwóch największych jezior w Polsce Śniardw oraz Mamr. W sumie pokonamy około 300 km m.in. przez liczne lasy, wzdłuż brzegów wspomnianych jezior, przejeżdżając przez główne miasta turystyczne z portami żeglarskimi. Wejdziemy na wieżę widokową w Mamerkach, odwiedzimy baseny w Hotelu Gołębiewski, spędzimy miłe wieczory przy ognisku, zobaczymy Mazury z perspektywy dotąd nam nieznanej.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

💡Na Mazurach większość dróg, którymi się poruszamy to zwykłe drogi dojazdowe pomiędzy wioskami (z bardzo małą ilością poruszających się po nich samochodów), drogi leśne i polne (szuter, bądź ubita ziemia, często również i piasek), drogi lokalne (charakteryzujące się średnim natężeniem ruchu samochodowego). Znaczny odcinek naszej wyprawy pokonamy tzw. Wielką Pętlą Mazurską – droga rowerowa oddzielona od ruchu samochodowego (znacznie przyspieszy to naszą jazdę). Codziennie pokonywane są trasy liczące od 35 km do 55 km, podczas których cały ekwipunek przewozimy na naszych rowerach. Jeżeli ta ostatnia wartość Cię przestraszyła wiedz, że na pokonanie tego dystansu mamy cały dzień, a wśród osób, które pokonały tą wyprawę są dzieci w wieku 10 lat. Jeżeli wcześniej (min. 2 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz systematycznie pokonywać podobne dystanse o podobnej nawierzchni wraz z obciążeniem to wyjazd nie sprawi Ci żadnych problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników dobrej kondycji fizycznej i przejedzie ją każdy kto systematycznie jeździ na rowerze.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę? 

💡Na wyprawy rowerowe Mazury polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony nie mniej niż 40 milimetrów.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

Terminy

➡️ 02.08-09.08.2021

➡️ 13.08-20.08.2021

Koszt

➡️ 2 059,00 zł (istnieje możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty)

Wypożyczenie ekwipunku

Zawiera:

➡️ Sakwy Big Dry 60 litrów

➡️ Zestaw kuchenny (sztućce turystyczne, kubek, deska, talerz)

Zakup tego zestawu to koszt ponad 350,00 zł. U nas otrzymują go Państwo w cenie 170,00 zł w tym koszt dostawy.

Nie zawiera:
❌ bagażnika rowerowego (montaż i rodzaj bagażnika zależą od modelu roweru). Przy wypożeczeniu sakw od nas, sugerujemy zakup bagażnika po otrzymaniu od nas przesyłki z ekwipunkiem – wówczas w serwisie istnieje możliwość dopasowania bagażnika do sakw.

Organizator zapewnia

✔️ Transport uczestników na miejsce startu wyprawy oraz powrót (pociąg)
✔️ 7 noclegów w namiotach 3-4 os.
✔️ Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
✔️ Wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki – śniadanie, posiłek w czasie drogi, obiadokolacja), woda, prowiant na drogę powrotną)
✔️ Ubezpieczenie NNW
✔️ Bilety do atrakcji ujętych w harmonogramie dnia:
– Park Wodny Tropikana w Mikołajkach
– bunkry w Mamerkach
✔️ Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy

Cena nie zawiera:
ciepła woda pod prysznicem ok. 5 zł za 3 min.

Plan wyprawy

➡️ Zobacz szczegółowy opis trasy rowerowe obozy dla dzieci i młodzieży Mazury dzień po dniu – kliknij tutaj

Rowerowy obóz dla dzieci i młodzieży Mazury – informacje

➡️ Miejsce zbiórki, transport
Miejscem startowym naszego rajdu jest Dworzec Centralny w Warszawie, skąd całą grupą, pociągiem przemieszczamy się do Giżycka. Droga powrotna odbywa się na tej samej trasie. Osoby dojeżdżające z innych części Polski dojazd ustalają indywidualnie z organizatorem. Informacje dotyczące godzin wyjazdów, zostaną przesłane do Państwa na 3 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

➡️ Zakwaterowanie
Naszą bazę noclegową stanowią campingi zlokalizowane na naszej trasie. Wyposażone są one w prysznice, umywalki, zlewy, pisuary. Należy pamiętać, iż na niektórych campingach ciepła woda może być dodatkowo płatna.
Podczas naszego rajdu nocujemy w 3-4 osobowych namiotach turystycznych marki Hannah. Są to namioty przystosowane do turystyki rowerowej i świetnie sprawdzają się podczas naszych wyjazdów.

➡️ Wyżywienie

Podczas naszej wyprawy posiłki przygotowujemy w kuchniach dostępnych na naszych campingach, bądź na kuchenkach turystycznych, które stanowią nasze wyposażenie. Posiłki przygotowujemy w oparciu o receptury naszych uczestników (każdy ma obowiązek znać przepis na jedną ciepłą potrawę), i przy ich zaangażowaniu. Każdego dnia posiłki przygotowuje inny zespół pod okiem wychowawcy. Oczywiście po skończonym posiłku istnieją również dyżury zmywania naczyń. Produkty na posiłki są świeże i zakupujemy je wspólnie (wliczone w cenę), w drodze powrotnej z naszej codziennej trasy.

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl
503 604 864 
pon.-pt.
08:00-17:00
sobota 9.00-13:00

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

OBOZY ROWEROWY DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dorośli

OBOZY ROWEROWE MŁODZIEŻ

Wyprawy rowerowe młodzież

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.