+48 503 604 864 info@mlsport.pl

ROWEROWE OBOZY MŁODZIEŻOWE 2022
NA WYSPIE RUGII

wiek 13-17 lat

Obozy młodzieżowe 2021
Obozy rowerowe dla młodzieży 2021
Rowerowe obozy młodzieżowe 2021 na Rugii
Rowerowe obozy młodzieżowe 2021 na wyspie Rugii

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
INFO@MLSPORT.PL
503 604 864
CZAT (OKIENKO PRAWY DOLNY RÓG)

„Wyspa rozmaitości” – rowerowe obozy młodzieżowe 2022

💡Obozy młodzieżowe 2022 na wyspie Rugii. Rugia to największa wyspa Niemiec oraz Pomorza położona w południowo-zachodniej części Bałtyku. Obwód wyspy liczy około 240 km. Trasy na wyspie są przygotowane bardzo dobrze, zarówno pod kątem turystów pieszych jak i rowerowych (szczególnie wschodnia część wyspy), a kultura miejscowych kierowców na niespotykanym poziomie (na wąskiej drodze jadąc z naprzeciwka potrafią zatrzymać się i wyłączyć silnik dopóki nie ominiesz ich samochodu). Rugia charakteryzuje się rozmaitością terenu. Od płaskiego, po dość strome podjazdy i zjazdy. Jednego dnia pokonujesz drogę wzdłuż plaży nad brzegiem morza, kolejnego wspinasz się na strome wzniesienia, aby obserwować bezkres morza z kredowych klifów, następnego dnia jesteś w tajemniczym bukowym lesie, a jeszcze innego przejeżdżasz przez piękne wioski oraz wzdłuż pól na których kładą się łany zbóż.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

💡 Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników bardzo dobrej kondycji fizycznej. Jeżeli jesteś aktywnym uczestnikiem lekcji wychowania fizycznego, lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, uprawiasz jakąś dyscyplinę sportową, jazda na rowerze jest częstym sposobem spędzania przez Ciebie wolnego czasu, a także na 2 m-c przed wyjazdem 1-2 razy w tygodniu wybierzesz się na ok. 20 km wycieczki rowerowe wraz obciążeniem (sakwy+ekwipunek) to wyjazd nie sprawi Ci większych problemów. Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział w wyprawie rowerowej na Rugii ukończyli ją z powodzeniem.
Na wyspie większość dróg rowerowych to ubita droga szutrowa, liczne asfalty (w większości prowadzące z dala od ruchu samochodowego). Znajdują się tu również liczne podjazdy (północna część). Południe wyspy charakteryzuje teren nizinny, nie mniej jednak na odkrytych terenach może intensywnie zawiać (oby w plecy). Codziennie pokonywane są trasy liczące od ok. 30 km do 65 km, a nasze rowery wiozą cały ekwipunek. Jeżeli ta ostatnia wartość kilometrów Cię przestraszyła wiedz, że na pokonanie tego dystansu mamy cały dzień.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę?

💡 Na wyprawy rowerowe Rugia polecamy rower krossowy, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony około 40 milimetrów.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

Terminy

➡️ 28.07-7.08.2022
➡️ 09.08-19.08.2022

Koszt

➡️ 2 659,00 zł (istnieje możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty)

Organizator zapewnia

✔️ Transport uczestników na miejsce startu wyprawy oraz powrót (pociąg)
✔️ 10 noclegów w namiotach 3 os.
✔️ Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
✔️ Zgłoszenie wypoczynku do kuratorium
✔️ Wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki – śniadanie, posiłek w czasie drogi, obiadokolacja), woda, prowiant na drogę powrotną)
✔️ Bilet wstępu do Oceanarium w Stralsund
✔️ Przeprawa promowa  Wittower
✔️ Ubezpieczenie NNW KL
✔️ Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy

Cena nie obejmuje:

Biletów do atrakcji znajdujących się na naszej trasie:
❌latarnia morska Cap Arkona 3 €;
❌Park Jasmund dzieci do 14 r.ż. 4,5€, pozostali 10€;
❌wieża widokowa Prora dzieci do 14 r.ż 9€, pozostali 12€;
❌wejście na pokład U-boota w Sassnitz dzieci do 13 r.ż 4,5€, pozostali 6€;
❌ciepła woda pod prysznicem ok. 0,50 € za 3 minuty

Program wyprawy

➡️ Zobacz szczegółowy opis trasy dzień po dniu rowerowe obozy młodzieżowe 2022 Rugia – kliknij tutaj

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl
503 604 864 
pon.-pt. 08:00-17:00
sobota 9.00-13:00

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
INFO@MLSPORT.PL
503 604 864
CZAT (OKIENKO PRAWY DOLNY RÓG)

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

OBOZY ROWEROWY DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dorośli

OBOZY ROWEROWE MŁODZIEŻ

Wyprawy rowerowe młodzież

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.