OBOZY ZA GRANICĄ DLA MŁODZIEŻY – ROWEREM WZDŁUŻ WYBRZEŻA BAŁTYKU (NIEMCY)

Obozy za granicą dla dzieci i młodzieży
Obozy za granicą dla młodzieży
Rowerowe obozy za granicą dla dzieci i młodzieży
Wakacyjne obozy za granicą

Młodzieżowe obozy za granicą, czyli 500 km na rowerach wzdłuż Bałtyku.

Obozy za granicą. Wyprawa rowerowa wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego u naszych zachodnich sąsiadów to prawie 500 km odcinek do pokonania. Jeżeli mówimy o szlakach rowerowych zlokalizowanych w Niemczech, to możemy być pewni, że będziemy jechać “jak po stole”. Nasza trasa rozpoczyna się w miejscowości Lubeka i biegnie międzynarodową trasą przez m.in. Rostok, Stralsund, Greifswald, aż do granicy Polski (Świnoujście).

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

Na wyspie większość dróg rowerowych to asfalt (jak stół) oraz ubita droga szutrowa, które prowadzą bezpośrednio przy wybrzeżu. Najwyższy szczyt na który musimy wjechać swoimi rowerami ma wysokość 62 m.n.p.m. (trasa płaska). Codziennie pokonywane są trasy liczące od ok. 35 km do 72 km. Średnia pokonywanych kilometrów w ciągu dania to 50 km. 

Jeżeli wcześniej (min. 2 m-c) przygotujesz się kondycyjnie, tzn. będziesz regularnie pokonywać podobne dystanse to wyjazd nie sprawi Ci żadnych problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników bardzo dobrej kondycji fizycznej i przejedzie ją każdy kto systematycznie jeździ na rowerze.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę? 

Na wyprawy rowerowe po niemieckim wybrzeżu Morza Bałtyckiego polecamy rower krossowy, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony maksymalnie 47 milimetrów.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W przypadku poważnych awarii, będziemy korzystać z serwisów na naszej trasie.
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

TERMINY

zapytaj na czacie o dostępne terminy

KOSZT

Zakup oferty:
do 31 grudnia 2 399,00 zł
do 28 lutego 2 429,00 zł
do 30 kwietnia 2 459,00 zł
do 31 maja 2 489,00 zł
po tym okresie 2 519,00 zł

Po wpłynięciu zgłoszenia obozy za granicą wzdłuż niemieckiego wybrzeża Morza Bałtyckiego wyślemy do Państwa dokumenty oraz numer konta do przelewu. Wpłata 350,00 zł zadatku gwarantuje miejsce na naszej liście. Jest możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA

Transport w obie strony wraz z rowerami (pociąg)
9 noclegów w namiotach 3 os.
Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
Pełne wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki, woda+prowiant na drogę powrotną)
Przeprawy promowe 
Ubezpieczenie NNW KL
Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy

Cena nie obejmuje:
Ciepła woda pod prysznicem ok. 0,5€ za 3 min.

HARMONOGRAM DNIA

Zobacz szczegółowy opis trasy dzień po dniu wyprawy rowerowe niemieckie wybrzeże Morza Bałtyckiego – kliknij tutaj.

OBOZY ZA GRANICĄ WYBRZEŻE BAŁTYKU (NIEMCY) – INFORMACJE

Miejsce zbiórki transport

Miejsce zbiórki transport

Miejscem startowym naszego rajdu jest Dworzec Centralny w Warszawie, skąd całą grupą, pociągiem przemieszczamy się do Szczecina. W Szczecinie mamy przesiadkę do Lubeki (połączenie bezpośrednie). Droga powrotna odbywa się na tej samej trasie.
Osoby dojeżdżające z innych części Polski dojazd ustalają indywidualnie z organizatorem.
Informacje dotyczące godzin wyjazdów, zostaną przesłane do Państwa na 3 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Naszą bazę noclegową stanowią campingi zlokalizowane na naszej trasie. Wszystkie campingi wyposażone są we wszystko co nam potrzeba: prysznice, umywalki, zlewy, toalety. Należy pamiętać, iż ciepła woda dodatkowo jest płatna – średnio 0,5 € za 2-3 minuty.
Podczas naszego rajdu nocujemy w 3 osobowych namiotach turystycznych marki Hannah Racoon 3. Są to namioty przystosowane do turystyki rowerowej i świetnie sprawdzają się podczas naszych wyjazdów.

Wyżywienie

Wyżywienie

Podczas naszej wyprawy posiłki przygotowujemy w kuchniach dostępnych na naszych campingach, bądź na kuchenkach turystycznych, które stanowią nasze wyposażenie. Posiłki przygotowujemy w oparciu o receptury naszych uczestników (każdy ma obowiązek znać przepis na jedną ciepłą potrawę), i przy ich zaangażowaniu. Każdego dnia posiłki przygotowuje inny zespół pod okiem wychowawcy. Oczywiście po skończonym posiłku istnieją również dyżury zmywania naczyń. Produkty na posiłki są świeże i zakupujemy je wspólnie (wliczone w cenę), w drodze powrotnej z naszej codziennej trasy.

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 pon.-pt. 08:00-17:00. Sobota 9.00-13:00

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą formularza:

Obozy za granicą dla dzieci

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

– kliknij tutaj

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.