OBOZY ROWEROWE DLA MŁODZIEŻY – SUWALSZCZYZNA

Obozy rowerowe dla młodzieży na Suwalszczyźnie
Rowerowe obozy dla młodzieży Suwalszczyzna
Wyprawy rowerowe dla młodzieży Suwalszczyzna
Rowerowe obozy młodzieżowe po Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna – obozy rowerowe dla młodzieży

Obozy rowerowe dla młodzieży. Suwalszczyzna to jedna z najpiękniejszych krain w Polsce. Wystarczy wymienić takie atrakcje jak jeziora Hańcza oraz Wigry, Góra Cisowa, Głazowisko Bachanowo, aby uświadomić sobie, jak malownicza to ziemia. A przecież to tylko kilka miejsc, w dodatku wszystkie położone w granicach Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Suwalszczyzna sięga jeszcze daleko na południe. Obejmuje swym zasięgiem także jezioro Wigry i Puszczę Augustowską, przez którą prowadzi jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce: Czarnej Hańczy. Nasza trasa przecina m.in. Suwalski Park Krajobrazowy, Wigierski Park Narodowy, Puszczę Romincką. W trakcie jazdy zobaczymy słynne mosty w Stańczykach oraz dojedziemy na Trójstyk granic: Polski, Litwy i Rosji.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

Większość z osób, które przejechało z nami Suwalszczyznę stwierdziło, że na początku myśleli, i są w Górach Świętokrzyskich (chodzi o ukształtowanie terenu). Na Suwalszczyźnie większość dróg rowerowych, którymi się poruszamy to zwykłe drogi dojazdowe pomiędzy wioskami (z bardzo małą ilością poruszających się po nich samochodów), drogi leśne i polne (szuter, bądź ubita ziemia, często również i piasek), drogi lokalne (charakteryzujące się średnim natężeniem ruchu samochodowego). Codziennie pokonywane są trasy liczące od 25 km do 65 km. Odcinek najdłuższy na trasie przejeżdżamy bez ekwipunku. Reszta odcinków pokonywana jest z ekwipunkiem.
Jeżeli wcześniej (min. 2 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz pokonywać podobne dystanse o podobnej nawierzchni wraz z obciążeniem to wyjazd nie sprawi Ci żadnych problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników dobrej kondycji fizycznej i przejedzie ją każdy kto regularnie jeździ na rowerze. 

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę? 

Na wyprawy rowerowe Suwalszczyzna polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokości opony minimum 47 milimetrów.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

TERMINY

zapytaj na czacie o dostępne terminy

KOSZT

Zakup oferty:
do 31 grudnia 1 299,00 zł
do 28 lutego 1 329,00 zł
do 30 kwietnia 1 359,00 zł
do 31 maja 1 389,00 zł
po tym okresie 1 419,00 zł

Po wpłynięciu zgłoszenia na obozy rowerowe dla młodzieży na Suwalszczyźnie wyślemy do Państwa dokumenty oraz numer konta do przelewu. Wpłata 350,00 zł zadatku gwarantuje miejsce na naszej liście. Jest możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA

Transport w obie strony wraz z rowerami (pociąg)
7 noclegów w namiotach 3os.
Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
Pełne wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki, woda+prowiant na drogę powrotną)
Ubezpieczenie NNW
Bilety mosty w Stańczykach
Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy

Cena nie obejmuje:
Ciepła woda pod prysznicem ok. 5 zł za 3 min.

HARMONOGRAM DNIA

Zobacz szczegółowy opis trasy wyprawy rowerowe Suwalszczyzna dzień po dniu kliknij tutaj.

OBOZY ROWEROWE DLA MŁODZIEŻY –
SUWALSZCZYZNA INFORMACJE

Miejsce zbiórki i transport

Miejsce zbiórki i transport

Miejscem startowym naszego rajdu jest Dworzec Centralny w Warszawie, skąd całą grupą, pociągiem przemieszczamy się do Suwałk. Droga powrotna odbywa się na tej samej trasie.
Osoby dojeżdżające z innych części Polski dojazd ustalają indywidualnie z organizatorem.
Informacje dotyczące godzin wyjazdów, zostaną przesłane do Państwa na 3 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Naszą bazę noclegową stanowią campingi zlokalizowane na naszej trasie. Wyposażone są one w prysznice, umywalki, zlewy, toalety. Należy pamiętać, iż na niektórych campingach ciepła woda może być dodatkowo płatna.
Podczas naszego rajdu nocujemy w 3 osobowych namiotach turystycznych marki Hannah Racoon 3. Są to namioty przystosowane do turystyki rowerowej i świetnie sprawdzają się podczas naszych wyjazdów.

Wyżywienie

Wyżywienie

Podczas naszej wyprawy posiłki przygotowujemy w kuchniach dostępnych na naszych campingach, bądź na kuchenkach turystycznych, które stanowią nasze wyposażenie. Posiłki przygotowujemy w oparciu o receptury naszych uczestników (każdy ma obowiązek znać przepis na jedną ciepłą potrawę), i przy ich zaangażowaniu. Każdego dnia posiłki przygotowuje inny zespół pod okiem wychowawcy. Oczywiście po skończonym posiłku istnieją również dyżury zmywania naczyń. Produkty na posiłki są świeże i zakupujemy je wspólnie (wliczone w cenę), w drodze powrotnej z naszej codziennej trasy.

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 pon.-pt. 08:00-17:00. Sobota 9.00-13:00

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą formularza:

Obozy rowerowe dla młodzieży Suwalszczyzna

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

– kliknij tutaj

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.