ROWEROWE OBOZY MŁODZIEŻOWE
POJEZIERZE MEKLEMBURSKIE

Obozy młodzieżowe na Pojezierzu Meklemburskim
Obozy młodzieżowe po Europie
Obozy młodzieżowe w Niemczech
Rowerowe obozy młodzieżowe po Polsce i Europie

Rowerowe obozy młodzieżowe Pojezierze Mekleburskie – kraina 3 000 jezior

Rowerowe obozy młodzieżowe na Pojezierzu Meklemburskim. Meklemburgia to kraina położona na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Oddalone jest około 120 km od polskiej granicy. Swoim obszarem obejmuje wiele parków narodowych, rezerwatów przyrody oraz jeziora z charakterystyczną dla tego regionu fauną i florą.
Pojezierze Meklemburskie ze względu na swoje walory krajobrazowe oraz czyste wody rzek i jezior stanowi atrakcyjny punkt turystyczny. Przygotowane trasy rowerowe w połączeniu z kulturą tutejszych mieszkańców stanowią magnes dla turystów rowerowych.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

Jeżeli wcześniej (min. 1,5-2 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz pokonywać podobne dystanse, to wyjazd nie sprawi Ci żadnych problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników dobrej kondycji fizycznej. Przejedzie ją każdy kto systematycznie jeździ na rowerze. Codziennie pokonywane są trasy liczące od 40 km do 60 km. Dla ochotników będzie możliwość przejazdu 105 km odcinka drogi. Nasze trasy prowadzą głównie po drogach asfaltowych, ale również można spodziewać się nawierzchni szutrowej. Należy pamiętać, iż cały nasz ekwipunek pozostaje na campingu, więc podróżujemy rowerami bez obciążenia.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę? 

Na rowerowe obozy młodzieżowe po Meklemburgii polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony maksymalnie 47 milimetrów.
Pamiętaj nie jedzie z nami samochód “serwisowy”. We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne). 
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

TERMINY

zapytaj na czacie o dostępne terminy

KOSZT

Zakup oferty:
do 31 grudnia 2 199,00 zł
do 28 lutego 2 229,00 zł
do 30 kwietnia 2 259,00 zł
do 31 maja 2 289,00 zł
po tym okresie 2 319,00 zł

Po wpłynięciu zgłoszenia na obozy młodzieżowe po Meklemburgii wyślemy do Państwa dokumenty oraz numer konta do przelewu. Wpłata 350,00 zł zadatku gwarantuje miejsce na naszej liście. Jest możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA

Transport w obie strony wraz z rowerami (pociąg)
9 noclegów w namiotach 3 os.
Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
Pełne wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki, woda+prowiant na drogę powrotną)
Ubezpieczenie NNW KL
Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy

Cena nie zawiera:
Biletów do atrakcji znajdujących się na naszej trasie (Dlaczego nie są wliczone w cenę? Czasami dzieci po prostu nie chcą skorzystać z atrakcji):
– ZOO Neustrelitz dzieci do 14 r.ż 3,50€, pozostali 6,50€

Ciepła woda pod prysznicem ok. 0,50 € za 3 minuty

HARMONOGRAM DNIA

Zobacz szczegółowy opis trasy dzień po dniu – kliknij tutaj.

MEKLEBURGIA ROWEROWE OBOZY MŁODZIEŻOWE
– INFORMACJE

Miejsce zbiórki transport

Miejsce zbiórki transport

Miejscem startowym naszego rajdu jest Dworzec Centralny w Warszawie, skąd całą grupą, pociągiem przemieszczamy się do Szczecina. W Szczecinie mamy przesiadkę do Neubrandenburga. Droga powrotna odbywa się na tej samej trasie.
Osoby dojeżdżające z innych części Polski dojazd ustalają indywidualnie z organizatorem.
Informacje dotyczące godzin wyjazdów, zostaną przesłane do Państwa na 3 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Naszą bazę noclegową stanowi “Camping und mehr” Useriner Muehle. Lokalizacja pozwala nam na łatwy i szybki dojazd do wszystkich miejsc na pojezierzu. Camping wyposażony jest we wszystko co nam jest potrzebne: prysznice, umywalki, zlewy, toalety. Należy pamiętać, iż ciepła woda dodatkowo jest płatna – ok. 0,50 €  za 2 minuty.
Podczas naszego rajdu nocujemy w 3 osobowych namiotach turystycznych marki Hannah Racoon 3. Są to namioty przystosowane do turystyki rowerowej i świetnie sprawdzają się podczas naszych wyjazdów.

Wyżywienie

Wyżywienie

Podczas naszej wyprawy posiłki przygotowujemy w zlokalizowanej na campingu kuchni, bądź na przywiezionych przez nas turystycznych palnikach.
Posiłki przygotowujemy w oparciu o receptury naszych uczestników (każdy ma obowiązek znać przepis na jedną ciepłą potrawę), i przy ich zaangażowaniu. Każdego dnia posiłki przygotowuje inny zespół pod okiem wychowawcy. Oczywiście po skończonym posiłku istnieją również dyżury zmywania naczyń. Produkty na posiłki są świeże i zakupujemy je wspólnie (wliczone w cenę), w drodze powrotnej z naszej codziennej trasy.

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 pon.-pt. 08:00-17:00. Sobota 9.00-13:00

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą formularza:

Obozy młodzieżowe Meklemburgia

ZOBACZ NASZE OBOZY ROWEROWE
W INNYCH MIEJSCACH

– kliknij tutaj

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.