+48 503 604 864 info@mlsport.pl

ROWEROWE OBOZY MŁODZIEŻOWE
POJEZIERZE MEKLEMBURSKIE

wiek 13-17 lat

Obozy młodzieżowe na Pojezierzu Meklemburskim
Obozy młodzieżowe po Europie
Obozy młodzieżowe w Niemczech
Rowerowe obozy młodzieżowe po Polsce i Europie

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
INFO@MLSPORT.PL
503 604 864
CZAT (OKIENKO PRAWY DOLNY RÓG)

Rowerowe obozy młodzieżowe Pojezierze Mekleburskie – kraina 3 000 jezior

💡Rowerowe obozy młodzieżowe na Pojezierzu Meklemburskim. Meklemburgia to kraina położona na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Oddalona jest około 120 km od polskiej granicy. Swoim obszarem obejmuje wiele parków narodowych, rezerwatów przyrody oraz jeziora z charakterystyczną dla tego regionu fauną i florą.
Pojezierze Meklemburskie ze względu na swoje walory krajobrazowe oraz czyste wody rzek i jezior stanowi atrakcyjny punkt turystyczny. Przygotowane trasy rowerowe w połączeniu z kulturą tutejszych mieszkańców stanowią magnes dla turystów rowerowych. Meklemburgię można porównać do naszych polskich Mazur. Niemiecka kraina ma przewagę w ilości i jakości przygotowanych ścieżek rowerowych oraz infrastruktury noclegowej.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

💡 Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników bardzo dobrej kondycji fizycznej. Jeżeli jesteś aktywnym uczestnikiem lekcji wychowania fizycznego, dodatkowo uprawia jakąś dyscyplinę sportową, lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, jazda na rowerze jest częstym sposobem spędzania przez Ciebie wolnego czasu, a także na 2 m-c przed wyjazdem 1-2 razy w tygodniu wybierzesz się na ok. 30 km wycieczki rowerowe to wyjazd nie sprawi Ci większych problemów.
Codziennie pokonywane są trasy liczące od 40 km do 80 km. Dla ochotników będzie możliwość przejazdu 105 km odcinka drogi. Nasze trasy prowadzą głównie po drogach asfaltowych, ale również można spodziewać się nawierzchni szutrowej. Należy pamiętać, iż cały nasz ekwipunek pozostaje na campingu, więc podróżujemy rowerami bez obciążenia.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę?

💡Na rowerowe obozy młodzieżowe po Meklemburgii polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony maksymalnie 47 milimetrów.
Pamiętaj nie jedzie z nami samochód “serwisowy”. We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

Terminy

➡️ 17.07-26.07.2022

Koszt

➡️ 2 699,00 zł (istnieje możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty)

Organizator zapewnia

✔️ Transport uczestników na miejsce startu wyprawy oraz powrót (pociąg)
✔️ 9 noclegów w namiotach 3 os.
✔️ Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
✔️ Zgłoszenie wypoczynku do kuratorium
✔️ Wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki – śniadanie, posiłek w czasie drogi, obiadokolacja), woda, prowiant na drogę powrotną)
✔️ Ubezpieczenie NNW KL
✔️ Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy

Plan wyprawy

➡️ Zobacz szczegółowy opis trasy – kliknij tutaj

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl
503 604 864 
pon.-pt.
08:00-17:00
sobota 9.00-13:00

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
INFO@MLSPORT.PL
503 604 864
CZAT (OKIENKO PRAWY DOLNY RÓG)

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

OBOZY ROWEROWY DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dorośli

OBOZY ROWEROWE MŁODZIEŻ

Wyprawy rowerowe młodzież

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.