+48 503 604 864 info@mlsport.pl

OBOZY MŁODZIEŻOWE POLSKA – ROWEREM WZDŁUŻ WYBRZEŻA BAŁTYKU

Rowerowe obozy młodzieżowe Polska
Obozy rowerowe młodzież wybrzeże Bałtyku
Obozy rowerowe dla młodzieży wybrzeże Bałtyku
Rowerowe obozy dla młodzieży wybrzeże Bałtyku

Cudze chwalicie, swego nie znacie – obozy młodzieżowe Polska na rowerze.

💡 Rowerowe obozy młodzieżowe Polska – wybrzeże Bałtyku obejmuje trasę od Kołobrzegu do Gdyni, czyli ponad 300 km na rowerze. Poznamy najciekawsze miejsca tego obszaru, jego mieszkańców, dotrzemy do miejsc, w których dotąd nie byliśmy. Na swojej drodze przejedziemy przez największe miejscowości wypoczynkowe naszego wybrzeża, wstąpimy do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie wdrapiemy się na ruchome wydmy, dotrzemy na klifowe wybrzeże w Jastrzębiej Górze, gdzie przenocujemy na campingu z pięknym widokiem na morze.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

💡Nasza trasa wiedzie jedną z najsłynniejszych dróg oznaczonych numerem R10. Na wybrzeżu większość dróg, którymi się poruszamy to zwykłe drogi dojazdowe pomiędzy wioskami (z bardzo małą ilością poruszających się po nich samochodów), drogi leśne i polne (szuter, bądź ubita ziemia, często również i piasek), drogi lokalne (charakteryzujące się średnim natężeniem ruchu samochodowego). Dużym utrudnieniem jest pokonanie dróg prowadzących poprzez największe kurorty wypoczynkowe polskiego wybrzeża (ogromne rzesza turystów, na których trzeba stale uważać). Codziennie pokonywane są trasy liczące od od 25 km do 65 km.  Jeżeli wcześniej (min. 2 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz pokonywać podobne dystanse o podobnej nawierzchni wraz z obciążeniem to wyjazd nie sprawi Ci większych problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników bardzo dobrej kondycji fizycznej i przejedzie ją każdy kto systematycznie jeździ na rowerze. 

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę? 

💡Na wyprawy rowerowe wybrzeże Bałtyku polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony około 40 milimetrów.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

Terminy

➡️ 29.06-8.07.2022

➡️ 10.07-19.07.2022

➡️ 21.07-30.07.2022

Koszt

➡️ 2 259,00 zł (istnieje możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty)

Wypożyczenie ekwipunku

Zawiera:

➡️ Sakwy Big Dry 60 litrów

➡️ Zestaw kuchenny (sztućce turystyczne, kubek, deska, talerz)

Zakup tego zestawu to koszt ponad 350,00 zł. U nas otrzymują go Państwo w cenie 170,00 zł w tym koszt dostawy.

Nie zawiera:
❌ bagażnika rowerowego (montaż i rodzaj bagażnika zależą od modelu roweru). Przy wypożeczeniu sakw od nas, sugerujemy zakup bagażnika po otrzymaniu od nas przesyłki z ekwipunkiem – wówczas w serwisie istnieje możliwość dopasowania bagażnika do sakw.

Organizator zapewnia

✔️ Transport uczestników na miejsce startu wyprawy oraz powrót (pociąg)
✔️ 9 noclegów w namiotach 3 os.
✔️ Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
✔️ Zgłoszenie wypoczynku do kuratorium
✔️ Wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki – śniadanie, posiłek w czasie drogi, obiadokolacja), woda, prowiant na drogę powrotną)
✔️ Ubezpieczenie NNW
✔️ Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy
✔️ bilety wstępu Słowiński Park Narodowy 

Cena nie obejmuje:
Ciepła woda pod prysznicem ok. 2-3 zł za 3 minuty

Plan wyprawy

➡️ Zobacz szczegółowy opis trasy rowerowe obozy młodzieżowe Polska – wybrzeże Bałtyku – kliknij tutaj

Wybrzeże morza Bałtyckiego (Polska) – informacje

➡️ Miejsce zbiórki, transport

Miejscem startowym naszego rajdu jest Dworzec Centralny w Warszawie, skąd całą grupą, pociągiem przemieszczamy się do Kołobrzegu. Droga powrotna pociąg PKP Gdynia Główna – PKP Warszawa Centralna.
Osoby dojeżdżające z innych części Polski dojazd ustalają indywidualnie z organizatorem.
Informacje dotyczące godzin wyjazdów, zostaną przesłane do Państwa na 3 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

➡️ Zakwaterowanie

Naszą bazę noclegową stanowią campingi zlokalizowane na naszej trasie. Wyposażone są one w prysznice, umywalki, zlewy, toalety. Należy pamiętać, iż na niektórych campingach ciepła woda może być dodatkowo płatna.
Podczas naszego rajdu nocujemy w 3-4 osobowych namiotach turystycznych marki Hannah. Są to namioty przystosowane do turystyki rowerowej i świetnie sprawdzają się podczas naszych wyjazdów.

➡️ Wyżywienie

Podczas naszej wyprawy posiłki przygotowujemy w kuchniach dostępnych na naszych campingach, bądź na kuchenkach turystycznych, które stanowią nasze wyposażenie.
Posiłki przygotowujemy w oparciu o receptury naszych uczestników (każdy ma obowiązek znać przepis na jedną ciepłą potrawę), i przy ich zaangażowaniu. Każdego dnia posiłki przygotowuje inny zespół pod okiem wychowawcy. Oczywiście po skończonym posiłku istnieją również dyżury zmywania naczyń.
Produkty na posiłki są świeże i zakupujemy je wspólnie (wliczone w cenę), w drodze powrotnej z naszej codziennej trasy.

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 
pon.-pt.
08:00-17:00
sobota 9.00-13:00

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

OBOZY ROWEROWY DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dorośli

OBOZY ROWEROWE MŁODZIEŻ

Wyprawy rowerowe młodzież

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.