+48 503 604 864 info@mlsport.pl

OBOZY MŁODZIEŻOWE POLSKA – ROWEREM WZDŁUŻ WYBRZEŻA BAŁTYKU

wiek 12-17 lat

Rowerowe obozy młodzieżowe Polska
Obozy rowerowe młodzież wybrzeże Bałtyku
Obozy rowerowe dla młodzieży wybrzeże Bałtyku
Rowerowe obozy dla młodzieży wybrzeże Bałtyku

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
INFO@MLSPORT.PL
503 604 864
CZAT (OKIENKO PRAWY DOLNY RÓG)

Cudze chwalicie, swego nie znacie – obozy młodzieżowe Polska na rowerze.

💡 Rowerowe obozy młodzieżowe Polska – wybrzeże Bałtyku obejmuje trasę od Kołobrzegu do Gdyni, czyli ponad 300 km na rowerze. Poznamy najciekawsze miejsca tego obszaru, jego mieszkańców, dotrzemy do miejsc, w których dotąd nie byliśmy. Na swojej drodze przejedziemy przez największe miejscowości wypoczynkowe naszego wybrzeża, wstąpimy do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie wdrapiemy się na ruchome wydmy, dotrzemy na klifowe wybrzeże w Jastrzębiej Górze, gdzie przenocujemy na campingu z pięknym widokiem na morze.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów?

💡 Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników dobrej kondycji fizycznej. Jeżeli jesteś aktywnym uczestnikiem lekcji wychowania fizycznego, lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, jazda na rowerze jest częstym sposobem spędzania przez Ciebie wolnego czasu, a także na 2 m-c przed wyjazdem 1-2 razy w tygodniu wybierzesz się na ok. 30 km wycieczki rowerowe wraz z obciążeniem (sakwy+ekwipunek) to wyjazd nie sprawi Ci większych problemów. Pod względem kondycyjnym, wszyscy uczestnicy, ktorzy wzięli udział w wyprawach rowerowych na polskim wybrzeżu ukończyli je z powodzeniem.
Nasza trasa wiedzie jedną z najsłynniejszych dróg oznaczonych numerem R10. Na wybrzeżu większość dróg, którymi się poruszamy to trasy rowerowe oddzielone od ruchu samochodowego, drogi lokalne pomiędzy wioskami (z bardzo małą ilością poruszających się po nich samochodów), drogi leśne i polne (szuter, bądź ubita ziemia, często również i piasek). Dużym utrudnieniem jest pokonanie dróg prowadzących poprzez największe kurorty wypoczynkowe polskiego wybrzeża (ogromne rzesza turystów, na których trzeba stale uważać). Największe wyzwanie to piaszczysta trasa ok. 15 km od miejscości Gać do miejscowości Żarnowska (tutaj swój cały ekwipunek oddajemy i „na pusto” jedziemy do  Łeby). Codziennie pokonywane są trasy liczące od od 25 km do 65 km. 

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę? 

💡Na wyprawy rowerowe wybrzeże Bałtyku polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Szerokość opony około 40 milimetrów.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).
Pamiętaj odpowiednio dobrany oraz przygotowywany rower będzie na pewno sporym ułatwieniem do pokonywanie przez Ciebie codziennych dystansów.

Terminy

➡️ 29.06-8.07.2022
➡️ 10.07-19.07.2022
➡️ 13.08-22.08.2022

Koszt

➡️ 2 259,00 zł (istnieje możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty)

Organizator zapewnia

✔️ Transport uczestników na miejsce startu wyprawy oraz powrót (pociąg)
✔️ 9 noclegów w namiotach 3 os.
✔️ Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
✔️ Zgłoszenie wypoczynku do kuratorium
✔️ Wyżywienie przygotowywane wspólnie (3 posiłki – śniadanie, posiłek w czasie drogi, obiadokolacja), woda, prowiant na drogę powrotną)
✔️ Ubezpieczenie NNW
✔️ Realizację programu obejmującą wycieczki rowerowe oraz wspólne gry i zabawy
✔️ bilety wstępu Słowiński Park Narodowy 

Plan wyprawy

➡️ Zobacz szczegółowy opis trasy rowerowe obozy młodzieżowe Polska – wybrzeże Bałtyku – kliknij tutaj

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 
pon.-pt.
08:00-17:00
sobota 9.00-13:00

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:
INFO@MLSPORT.PL
503 604 864
CZAT (OKIENKO PRAWY DOLNY RÓG)

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

OBOZY ROWEROWY DLA DOROSŁYCH

Wyprawy rowerowe dorośli

OBOZY ROWEROWE MŁODZIEŻ

Wyprawy rowerowe młodzież

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.