+48 503 604 864 info@mlsport.pl

WAKACYJNY OBÓZ 2022

Bon turystyczny 2021
Jak zrealizować BON TURYSTYCZNY

Kroki postępowania w przypadku realizacji bonu turystycznego:

  1. Poprosimy o kontakt telefoniczny z nami t. 503 604 864.
  2. Podać imię i nazwisko dziecka, którego dotyczyć będzie rezerwacja.
  3. Podać numer posiadanego bonu turystycznego oraz wysokość kwoty, która zostanie rozliczona przy pomocy bonu.
  4.  Otrzymają Państwo sms z kodem,  który należy nam podać w  celu potwierdzenia operacji.

Przypominamy, iż bon turystyczny można zrealizować tylko i wyłącznie w przypadku imprezy turystycznej realizowanej na terenie Polski. 

WAKACYJNY OBÓZ – 

OFERTA

obóz wakacyjny uczestnicy 6-16 lat przydzieleni do grup wiekowych

MIEJSCE

TERMIN

26 czerwca – 5 lipca 2022 rok

WAKACYJNY OBÓZ – SPECJALIZACJE

jedna do wyboru

Rywalizacja, a motywacja

piłkarsko-rekreacyjny

Koszt: 1 699,00 zł

Zajęcia BJJ

judo/bjj-rekreacyjny

Koszt: 1 699,00 zł

Obóz letni Koronowo

sportowo-rekreacyjny

Koszt: 1 699,00 zł

OBÓZ WAKACYJNY – ATRAKCJE ZAWARTE W PROGRAMIE

zajęcia sportowo-rekreacyjne •  gry i zabawy karciane zespołowe turnieje sportowe gry i zabawy logiczne  gry i zabawy terenowe • plażowanie pod nadzorem ratownika • zajęcia team building • nocne gry terenowe • łucznictwo • zajęcia survivalowe w terenie sportowe zawody na wesoło kino wieczorowe 

Przedstawiony program jest programem orientacyjnym i może ulec zmianie w zależności od czynników niezależnych od organizatora. 

ORGANIZATOR ZAPEWNIA

Transport autokarem klasy turystycznej w obie strony
Zakwaterowanie w pokojach 2 os. – 9 noclegów
Pełne wyżywienie: śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad dwudaniowy
Ubezpieczenie NNW
Wypoczynek zgłoszony do kuratorium
Opiekę wykwalifikowanej kadry

OPINIE

Oto opinie osób, które nam zaufały

Kolejny rok z MLSPORT i kolejny bardzo dobrze zorganizowany obóz. Mnóstwo atrakcji. Super opieka. Dzieciaki wróciły zachwycone. Polecamy.

Kasia Książek

Polecam jako mama ubiegłorocznego uczestnika obozu BIKECAMP. Syn był zadowolony i zachęcony do kolejnego tego typu wyjazdu rowerowego. Noclegi w samodzielnie rozbijanym namiocie, własne potrawy gotowane na kuchence turystycznej w menażkach, codzienne pakowanie się i rozpakowywanie, minimalizm w zabieraniu rzeczy, współgranie w grupie, wysiłek wkładany w jazdę na rowerze trasami ok. 30-40 km, pokonywanie własnych słabości … to hartuje, wyrabia człowieka i uczy pokory.

Edyta Poniatowska

Super wyjazdy, świetny kontakt, polecamy!
Ania Gajewska

Syn po obozie jest w pełni zadowolony – a to jest najważniejsze 🙂

Aneta Kędzierska

Obóz Piecki 2019. Córka mega zadowolona. Uśmiech nie schodzi jej z buzi jak opowiada o obozie. Już planuje przyszłoroczny wyjazd oczywiście z MLSPORT. Bardzo dziękujemy przesympatycznej Kadrze za tak super zorganizowany wyjazd.

Wiola Szynal

Nasz syn był uczestnikiem rajdu po Suwalszczyźnie i właśnie wczoraj wrócił do domu. Najlepszą rekomendacją dla MLS BIKE CAMP jest fakt, że syn poznał świetną ekipę kumpli oraz wspierających i motywujących opiekunów Pana Macieja oraz Pana Jakuba, więc już postanowił, że w przyszłe wakacje uda się na wyspę Rugie. Pan Łukasz Konarski z ogromną cierpliwością odpowiadał na nasze pytania i z zaangażowaniem opowiadał o rajdzie. Polecamy MLS BIKE CAMP.

Katarzyna Góźdź-Kik

Super zorganizowany obóz na Bornholmie. Syn bardzo zadowolony. 

Patrycja Owczarek

Obóz Sztutowo 2018r. Zabawa była MEGA! Serdecznie polecam. Mój syn już zapisuje się na kolejny rok. Dziękuję

Aneta Rudzik

Super zorganizowany obóz na Syn pierwszy raz pojechał na obóz. Mimo kilku trudnych chwil, wytrzymał do samego końca. Nie udało by się to, gdyby nie genialna opieka Pana Łukasza i pozostałych trenerów. Zarówno Syn jak i Ja mogliśmy liczyć na wsparcie w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm godny polecenia i naśladowania. Już wiem, z kim w przyszłym roku Syn pojedzie na obóz. Z pewnością będzie to MOVE LIFE SPORT. Jeszcze raz dziękuję. Syn bardzo zadowolony. 

Maciej Sokołowski

„Półkolonie Offline” – ciekawe zajęcia, codziennie coś innego, syn przychodził wymęczony i szczęśliwy.
Polecam!
Alicja Stettner

Wakacje z Panem Łukaszem Konarskim to zawsze świetnie spędzony czas. To aktywny wypoczynek, nauka samodzielności, nawiązywanie nowych przyjaźni. Najlepszą rekomendacją niech będą słowa mojego Syna tuż po powrocie z Bornholmu – na pytanie: jak było?, rzucił krótko: Super, za rok też jadę! Dziękujemy, Panie Łukaszu, za kolejny udany BikeCamp!

Asia Miałkowska

Jak zwykle super przygotowany obóz i super trenerzy!

Marzena Żochowska

Profesjonalizm, pomysłowość i przyjazna atmosfera…, a przede wszystkim umiejętność pracy z dziećmi w różnym wieku. Dziękuję za zorganizowanie ciekawych półkolonii zimowych. I.Z.Milej

Iwona Milej

Syn wrócił z obozu bardzo zadowolony. Tym razem (mimo, że jako dojrzewający nastolatek jest krytyczny) nie miał żadnych negatywnych uwag. Uwierzył w swoje możliwości kondycyjne, połknął bakcyla rowerowego i chętniej angażuje się w przygotowywanie posiłków. Dziękujemy i szczerze polecamy innym!

Magdalena Rumińska

Staś bardzo zadowolony! Super były podobno wyprawy i gry nocne, pokój jak to nazwał był „epicki”, świetni opiekunowie. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Anna Gładkowska

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę.
Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas wypraw rowerowych.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII –
z każdego obozu wakacyjnego jaki zostanie przez nas zrealizowany Wiktoria otrzymuje 100 zł na pomoc i ochronę zdrowia.
Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców.
Łukasz Konarski, MLSPORT

OBÓZ WAKACYJNY  –
ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 pon.-pt. 08:00-17:00. Sobota 9.00-13:00

Aby dokonać wstępnej rezerwacji należy kliknąć rezerwację miejsca – wypełnienie tego formularza nie oznacza zawarcia umowy w świetle przepisów kodeksu cywilnego. Po otrzymaniu rezerwacji skontaktujemy się z Państwem w celu jej potwierdzenia. Taka rezerwacja jest ważna 5 dni. Następnie odeślemy do Państwa drogą e-mailową umowę, kartę kwalifikacyjną uczestnika oraz listę rzeczy, które dzieci powinny zabrać ze sobą na wypoczynek. W tym czasie prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 300,00 zł

ZOBACZ POZOSTAŁE OFERTY WAKACYJNE 2022

PÓŁKOLONIE