+48 503 604 864 info@mlsport.pl

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Konarski

Łukasz Konarski

Założyciel i właściciel

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Trener piłki nożnej, instruktor tenisa ziemnego, instruktor turystyki rowerowej, menadżer sportowy. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży sportowej oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kocha podróże, szczególnie gdzie środek transportu stanowi rower, bądź własne nogi. Mówi o sobie sportowy narkoman. Nie potrafi dłużej usiedzieć na miejscu.

Jakub Waszkiewicz

Jakub Waszkiewicz

Trener - judo/brazylijskie jiu-jitsu

Student prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Pasjonat brazylijskiego jiu-jitsu oraz czynny zawodnik. Uwielbia stwarzać sobie możliwość rozwoju w wielu dziedzinach, przekazywać wiedzę oraz motywować innych do działania.
Zwolennik aktywnego trybu życia, którym chce zarażać innych.
Aneta Wypyszczak

Aneta Wypyszczak

Instruktor aqua fitness

Absolwentka Wychowania Fizycznego z doświadczeniem pedagogicznym. Uwielbia aktywność fizyczną i umie zachęcić oraz zmobilizować innych do jej podjęcia. Aqua aerobik łączy jej dwie pasje: ćwiczenia i pływanie. Zawsze zachęca do skorzystania ze swoich umiejętności, wiedzy.
Jakub Soliński

Jakub Soliński

Przewodnik podczas BIKE CAMP'ÓW

Obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku wychowanie fizyczne. Przez wiele lat związany z kolarstwem szosowo-torowym, wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski. Po zakończonej karierze nadal związany ze sportem. Aktualny trener Indoor Cycling oraz trener piłki nożnej grup 2012-13.  Ciągle w ruchu, uzależniony od wszelkich aktywności fizycznych.

Bartosz Pater

Bartosz Pater

Fizjoterapeuta/masażysta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Dyplomowany fizjoterapeuta, masażysta i magister wychowania fizycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywa od ponad czterech lat w pracy z różnorodnymi grupami pacjentów (m.in. z drużyną siatkarzy), a także indywidualnie. Traktuje swoją wiedzę jak narzędzie, które może być wykorzystywane do osiągania  celów wyznaczonych z pacjentem.

Maciej Ryć

Maciej Ryć

Przewodnik podczas BIKE CAMP'ÓW

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach na kierunku pedagogika oraz Instruktor piłki nożnej po Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Animator sportu, od ponad 10 lat pracujący z dziećmi. Wychowawca i trener na obozach i koloniach. Wielki pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Dyscypliny szczegolnie bliskie jego sercu to piłka nożna, rower, koszykówka i pływanie. Uwielbia podróże małe i duże. Od ponad 11 lat szczęśliwy tata.

Julia Osowiecka

Julia Osowiecka

Wychowawca/animatorka półkolonii

Julia jest absolwentką 86 Liceum Warszawskiego o profilu artystycznym, w którym ukończyła 3-letni kurs artystyczny (podstawy tańca, plastyka, teatr, scenografia) oraz absolwentką Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej.
Praca z dziećmi to dla niej pasja. Niektórzy z uczestników naszych wcześniejszych półkolonii mieli przyjemność poznać Julię. Właśnie ze względu na Wasze pozytywne opinie Julia ponownie będzie z nami.

O NAS

Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i pełnym pasjonatów, którzy kochają sport i nim żyją. Cechuje nas kreatywność i nieustanna chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Bogate doświadczenie w branży sportowej, pasja i kreatywność pozwoliły nam stworzyć – MOVE LIFE SPORT: firmę, której misją jest promocja sportu oraz zdrowej aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Dotyczy to głównie:
– aktywności fizycznej;
– nauki zdrowego trybu życia;
– systematyczności i konsekwencji w podejmowanych działaniach.

Firma MOVE LIFE SPORT powstała z myślą stworzenia miejsc w których dzieci, młodzież i dorośli będą mieli możliwość skorzystania z zajęć ruchowych, nauki różnych dyscyplin sportowych, zaspokojenia potrzeby ruchu oraz przede wszystkim dla poprawy kondycji, sprawności fizycznej i ogólnej formy psychofizycznej.

Wizją naszej firmy jest stworzenie marki, którą ludzie będą utożsamiali, z profesjonalizmem, radością która będzie im towarzyszyć podczas prowadzonych zajęć, wyjazdów oraz efektami takimi jak poprawa stanu zdrowia, kondycji i sylwetki.

Celem jest harmonijny rozwój człowieka.