+48 503 604 864 info@mlsport.pl

OBÓZ ROWEROWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
PO POLSCE I EUROPIE

obozy rowerowe MLS BIKE CAMP

JESTEŚ ZA GRANICĄ I POTRZEBUJESZ  NATYCHMIASTOWEJ POMOCY TŁUMACZA? KLIKNIJ TUTAJ

KIERUNKI WYPRAW

Obóz rowerowy dla dzieci i mlodzieży Bronholm

Termin: 10 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 3 059,00 zł (możliwe raty)

Bornholm to wyspa Morza Bałtyckiego należąca do Danii określana mianem „raju dla rowerzystów”. Jej obwód wynosi nieco powyżej 100 km, a długość tras rowerowych to 230 km.

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Rugia

Termin: 10 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 2 659,00 zł (możliwe raty)

Rugia to największa wyspa Niemiec oraz Pomorza położona w południowo-zachodniej części Bałtyku. Trasa rowerowa wokół wyspy liczy około 240 km.

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Pojezierze Makleburskie

Termin: 9 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 2 699,00 zł (możliwe raty)

Pojezierze Meklemburskie, czyli kraina nie tysiąca, ale kraina 3 tysięcy jezior. Setki kilometrów przygotowanych szlaków rowerowych, zamki Meklemburgii, największy park …

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Wybrzeże Bałtyku

Termin: 9 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 2 859,00 zł (możliwe raty)

Wyprawa rowerowa wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego u naszych zachodnich sąsiadów to prawie 500 km odcinek do pokonania. Jeżeli mówimy o szlakach rowerowych …

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Wybrzeże Bałtyckie

Termin: 9 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 2 259,00 zł (możliwe raty)

Polskie wybrzeże, czyli ponad 300 km na rowerze. Na swojej drodze wstąpimy do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie wdrapiemy się na ruchome wydmy, dotrzemy na …

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Mazury

Termin: 7 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: 2 059,00 zł (możliwe raty)

Walory turystyczne Mazur to przede wszystkim pagórkowate ukształtowanie terenu, ponad 1000 jezior, dziewicza przyroda, setki zabytków oraz niski poziom uprzemysłowienia.

WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA OBÓZ ROWEROWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (12-17 LAT)

Obóz rowerowy to świetna propozycja dla wszystkich nastolatków potrzebujących wrażeń. Nasz obóz rowerowy to noclegi w namiotach, kemping na świeżym powietrzu, dni pełne wyzwań i przygód. Z drugiej strony, obóz rowerowy to także nauka samodzielności, rozwiązywania problemów i pokonywania własnych słabości. Każdy nasz obóz rowerowy dedykowany jest dzieciom w wieku 12-17 lat. Wyjazdy osób młodszych, bądź starszych na obozy rowerowe MLSPORT BIKE CAMP są zawsze konsultowane indywidualnie.

NASI PRZEWODNICY

Konarski Łukasz obóz rowerowy MLSPORT

Łukasz Konarski
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Instruktor turystyki rowerowej, menedżer sportowy. Posiada 20-letnie doświadczenie pracy w branży sportowej oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kocha podróże, szczególnie te, gdzie środek transportu stanowi rower, bądź własne nogi. Mówi o sobie sportowy narkoman. Nie potrafi dłużej usiedzieć na miejscu.

Soliński Jakub obóz rowerowy MLSPORT

Jakub Soliński
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku wychowanie fizyczne. Przez wiele lat związany z kolarstwem szosowo-torowym, wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski. Po zakończonej karierze nadal związany ze sportem. Aktualny trener Indoor Cycling oraz trener piłki nożnej grup 2012-13.  Ciągle w ruchu, uzależniony od wszelkich aktywności fizycznych. Dba o to, by organizowane przez nas obozy rowerowe dostarczały maksimum wrażeń. Swoje doświadczenie zdobyte podczas wyścigów przekazuje swoim podopiecznym podczas wypraw rowerowych.

Maciej Ryć obóz rowerowy

Maciej Ryć
Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach na kierunku pedagogika, instruktor piłki nożnej po Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie oraz animator sportu. Od ponad 10 lat pracujący z dziećmi i młodzieżą na co dzień w klubach sportowych, jak i na obozach rowerowych i rekreacyjnych. Wielki pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Dyscypliny szczegolnie bliskie jego sercu to piłka nożna, kolarstwa, koszykówka i pływanie. Uwielbia podróże małe i duże. Od ponad 11 lat szczęśliwy tata. Rower wykorzystuje 365 dni w roku – to jego główny środek komunikacji.

POZNAJ NASZE PRZYGODY OBOZOWE

Historia Piotrka

Historia Wojtka

Wspólne posiłki

Warto wyjechać?

Zdjęcia z obozów

OPINIE

Oto opinie osób, które nam zaufały

Wakacje z Panem Łukaszem Konarskim to zawsze świetnie spędzony czas. To aktywny wypoczynek, nauka samodzielności, nawiązywanie nowych przyjaźni. Najlepszą rekomendacją niech będą słowa mojego Syna tuż po powrocie z Bornholmu – na pytanie: jak było?, rzucił krótko: Super, za rok też jadę! Dziękujemy, Panie Łukaszu, za kolejny udany BikeCamp!

Asia Miałkowska

Syn wrócił z obozu bardzo zadowolony. Tym razem (mimo, że jako dojrzewający nastolatek jest krytyczny) nie miał żadnych negatywnych uwag. Uwierzył w swoje możliwości kondycyjne, połknął bakcyla rowerowego i chętniej angażuje się w przygotowywanie posiłków. Dziękujemy i szczerze polecamy innym!

Magdalena Rumińska

Kolejny rok z MLSPORT i kolejny bardzo dobrze zorganizowany obóz. Mnóstwo atrakcji. Super opieka. Dzieciaki wróciły zachwycone. Polecamy.

Kasia Książek

Zabawa była MEGA! Serdecznie polecam. Mój syn już zapisuje się na kolejny rok. Dziękuję

Aneta Rudzik

Super zorganizowany obóz na Bornholmie. Syn bardzo zadowolony. 

Patrycja Owczarek

Nasz syn był uczestnikiem rajdu po Suwalszczyźnie i właśnie wczoraj wrócił do domu. Najlepszą rekomendacją dla MLS BIKE CAMP jest fakt, że syn poznał świetną ekipę kumpli oraz wspierających i motywujących opiekunów Pana Macieja oraz Pana Jakuba, więc już postanowił, że w przyszłe wakacje uda się na wyspę Rugie. Pan Łukasz Konarski z ogromną cierpliwością odpowiadał na nasze pytania i z zaangażowaniem opowiadał o rajdzie. Polecamy MLS BIKE CAMP.

Katarzyna Góźdź-Kik

Córka mega zadowolona. Uśmiech nie schodzi jej z buzi jak opowiada o obozie. Już planuje przyszłoroczny wyjazd oczywiście z MLSPORT. Bardzo dziękujemy przesympatycznej Kadrze za tak super zorganizowany wyjazd.

Wiola Szynal

Polecam jako mama ubiegłorocznego uczestnika obozu BIKECAMP. Syn był zadowolony i zachęcony do kolejnego tego typu wyjazdu rowerowego. Noclegi w samodzielnie rozbijanym namiocie, własne potrawy gotowane na kuchence turystycznej w menażkach, codzienne pakowanie się i rozpakowywanie, minimalizm w zabieraniu rzeczy, współgranie w grupie, wysiłek wkładany w jazdę na rowerze trasami ok. 30-40 km, pokonywanie własnych słabości … to hartuje, wyrabia człowieka i uczy pokory.

Edyta Poniatowska

Syn po obozie jest w pełni zadowolony – a to jest najważniejsze 🙂

Aneta Kędzierska

Super zorganizowany obóz na Syn pierwszy raz pojechał na obóz. Mimo kilku trudnych chwil, wytrzymał do samego końca. Nie udało by się to, gdyby nie genialna opieka Pana Łukasza i pozostałych trenerów. Zarówno Syn jak i Ja mogliśmy liczyć na wsparcie w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm godny polecenia i naśladowania. Już wiem, z kim w przyszłym roku Syn pojedzie na obóz. Z pewnością będzie to MOVE LIFE SPORT. Jeszcze raz dziękuję. Syn bardzo zadowolony. 

Maciej Sokołowski

Staś bardzo zadowolony! Super były podobno wyprawy i gry nocne, pokój jak to nazwał był “epicki”, świetni opiekunowie. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Anna Gładkowska

Jak zwykle super przygotowany obóz i super trenerzy!

Marzena Żochowska

Super wyjazdy, świetny kontakt, polecamy!

Ania Gajewska

Na wstępie bardzo dziękujemy za ten tydzień wrażeń. Piotrowi podobało się wszystko, atmosfera, trasy, jedzenie, organizacja, widoki, ekipa, opiekunowie i oczywiście już wspominał o przyszłym roku, więc chętnie poczytamy ofertę na przyszły sezon. Więcej mogłoby być tylko dodatków do owsianki 🤣
Nam, ze względu na dojazd z poza Warszawy, trochę doskwierała kwestia osobnego odstawiania/odbierania roweru, ale finalnie zostało to bardziej dopasowane za co dziękuję.
Poza tym, jako rodzic, gratuluję organizacji przed i w trakcie. Takie przygotowanie daje poczucie, że ma Pan przemyślane maksymalnie wszystko.

Aleksandra Szczerbaniak

Syn bardzo zadowolony. Jestem z Niego dumna, ze dal radę.  Jedyne na co narzekał- owsianka hahahaha. Mam nadzieję, że do zobaczenia.
Aneta i Dariusz Ślusarczyk

Syn bardzo zadowolony. Jestem z Niego dumna, ze dal radę.  Jedyne na co narzekał- owsianka hahahaha. Mam nadzieję, że do zobaczenia.

Aneta i Dariusz Ślusarczyk

Moja córka Alicja jest bardzo zadowolona z uczestnictwa w obozie. Dobrze się czuła i nie wskazała nic takiego, co byłoby powodem do narzekania (no może poza owsianką:). Zachwycona była mazurską przyrodą. Na pewno weźmie udział w przyszłym roku. Bardzo pomysłowe i pomocne było wysłanie filmu – instrukcji. Dziękuję za profesjonalną organizację i czekam na ofertę kolejnych obozów.

Anna Rakowsksa-Kęska

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży MLSPORT 2021

Pierwszy obóz rowerowy zorganizowaliśmy ponad 10 lat temu!!! To dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę.
Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas obozów rowerowych.

1. Nawiązywania nowych kontaktów, budowania relacji, tworzenia zgranej drużyny, która przez wszystkie dni będzie ze sobą spędzać czas, bawić się, rozwiązywać problemy i stawiać czoła wspólnym wyzwaniom. Będziesz awać niezwykłe przygody podczas zwiedzania nowych miejsc.
2. Bycia samodzielnym, bo od samego początku obozu każdy z nas otrzyma zadania i obowiązki takie jak rozbijanie obozowiska, przygotowywanie posiłków, sprzątanie obozowiska, dbanie o swój i powierzony sprzęt.
3. Doskonalenia samego siebie, nauczysz się nowych umiejętności, będziesz pokonywał własne słabości i wspierał w tym resztę uczestników.
4. Odpowiedzialności za swoje działania.
5. Zbudujesz pewność siebie.
6. Rozwiązywania problemów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
i wiele innych …

1. Kontaktu z wartościowymi uczestnikami oraz pełną pasji kadrą.
2. Najlepszych wakacji.
3. Obolałego tyłka i mięśni.
4. Przepięknych widoków.
5. Jak to jest być dorosłą osobą.
6. Niezapomnianych wspomnień.
i wiele innych … a to wszystko w niepowtarzalnym otoczeniu natury.

PORADNIK UCZESTNIKA – OBÓZ ROWEROWY

Chcesz wiedzieć coś więcej na temat naszych obozów rowerowych?Nie wiesz w co masz się spakować? Masz dylemat jak masz się spakować? Nie wiesz co ze sobą zabrać na obóz rowerowy ?

W tym filmiku odpowiadam na powyższe i wiele innych pytań, które ułatwią Ci wyposażenie się na obóz rowerowy. Obejrzyj film i zapoznaj się z PORADNIKIEM ROWEROWYM MLSPORT BIKE CAMP 2022

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czy trzeba mieć swój rower? Tak. Każdy uczestnik wyprawy musi posiadać swój rower.

2. Czy jest możliwość wypożyczenia roweru? Nie ma takiej możliwości.

3. Czy uczestnicy zabierają swoje namioty? Nie. Uczestnicy wyposażani są w namioty, które pochodzą od nas.

4. Czy uczestnicy sami gotują posiłki? Nie. Posiłki przygotowujemy wspólnie i wspólnie je spożywamy.

5. Czy wyżywienie wliczone jest w cenę? Tak. 1 dnia uczestnicy mają zagwarantowaną obiadokolację (posiłek na ciepło), ostatniego dnia śniadanie i prowiant na drogę, w pozostałe dni śniadanie, posiłek w trakcie przerwy w podróży (kanapki, warzywa, owoce etc.), obiadokolacja (posiłek na ciepło). Dodatkowo uczestnicy mają zagwarantowaną wodę – muszę jednak nas informować o braku wody.

6. Czy uwzględniacie diety żywieniowe? Tak.

7. Czy uczestnicy musza posiadać garnki? Nie. Garnki turystyczne dostarczamy my, uczestnicy muszą nam pomóc je przewieźć.

8. Co muszą zabrać ze sobą uczesnicy? Zapraszamy do zapoznania się z PORADNIKIEM ROWEROWYM UCZESTNIKA. To nasza przysłowiowa biblia.

9. Czy moje dziecko da radę przejechać całą wyprawę rowerową? Nie wiem. Mogę odpowiedzieć na to pytanie po zakończonej wyprawie.

10. Co będzie, jak moje dziecko nie da rady przejechać wyprawy? Nigdy w przeciągu wielu lat naszych wyjazdów nie zdażyło się, że ktoś nie przejechał naszych wypraw. Wyjeżdżali z nami uczestnicy w wieku 10 lat, z astmą, z ostrą alergią pokarmową, a także znaczną nadwagą (170 cm wzrostu, 100 kg wagi). Wszyscy ukończyli nasze wyprawy. Najważniejsze dla nas jest to, żeby decyzja wyjazdu na wyprawę rowerową, była decyzją dziecka.

11. Czy zawsze startujecie pociągami z Warszawy? Tak. Jest możliwość dosiąść się do pociągu na trasie.

12. Jak wygląda trasnport rowerów? Rowery jadą oddzielnym transportem. Jeżeli, ktoś wsiada na trasie, rower jedzie z nami pociągiem. Rowery są dostarczane do nas na dzień przed wyjazdem (osoby mieszkające na terenie Warsawy, bądź pobliżu). Z resztą osób spotykamy się w umówionym miejscu w dniu wyjazdu na odbiór rowerów. W drodze powrtonej rowery czekają na nas w umówionym miejscu w pobliżu Dworca Centralnego Warszawa PKP.

13. Jak liczne są grupy? Grupa liczy około 15 uczestniów w tym 2 opiekunów.

Obozy rowerowe dla dzieci i młodzieży - przewodniki rowerowe

A może checie wybrać się na swój samodzielny obóz rowerowy np. z rodziną, bądź najbliższymi przyjaciółmi? Zawierają one m.in. opis trasy prowadzący przez wybrane miejsca, w tym opis nawierzchni oraz miejsc, w których trzeba zachować szczególną ostrożność, listę i opis atrakcji turystycznych znajdujących się na trasie, w tym miejsca polecane dla dzieci, wypożyczalnie i serwisy rowerowe, bary i restauracje zlokalizowane na trasie oraz wyszczególnione miejsca noclegowe.  W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewodnikami rowerowymi.

KONTAKT W SPRAWIE WYPRAW ROWEROWYCH

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

+ 48 503 604 864

info@mlsport.pl

czat (prawy dolny róg)

Warunki uczestnictwa

Polityka prywatności

Regulamin serwisu

Standardowy formularz informacyjny

Gwarancja ubezpieczeniowa

Jak zrealizować BON TURYSTYCZNY

Kroki postępowania w przypadku realizacji bonu turystycznego:

  1. Poprosimy o kontakt telefoniczny z nami t. 503 604 864.
  2. Podać imię i nazwisko dziecka, którego dotyczyć będzie rezerwacja.
  3. Podać numer posiadanego bonu turystycznego oraz wysokość kwoty, która zostanie rozliczona przy pomocy bonu.
  4.  Otrzymają Państwo sms z kodem,  który należy nam podać w  celu potwierdzenia operacji.

Przypominamy, iż bon turystyczny można zrealizować tylko i wyłącznie w przypadku imprezy turystycznej realizowanej na terenie Polski do 30 września 2022 roku.

Bon turystyczny 2021
obóz rowerowy dla młodzieży

SPRAWDŹ OFERTĘ OBOZÓW ROWEROWYCH DLA DOROSŁYCH

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII –
z każdej obozu rowerowego jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100 zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców.

Łukasz Konarski, MLSPORT