Obóz rowerowy bon turystyczny 2021
Jak zrealizować BON TURYSTYCZNY

Kroki postępowania w przypadku realizacji bonu turystycznego:

  1. Poprosimy o kontakt telefoniczny z nami t. 503 604 864.
  2. Podać imię i nazwisko dziecka, którego dotyczyć będzie rezerwacja.
  3. Podać numer posiadanego bonu turystycznego oraz wysokość kwoty, która zostanie rozliczona przy pomocy bonu.
  4.  Otrzymają Państwo sms z kodem,  który należy nam podać w  celu potwierdzenia operacji.

Przypominamy, iż bon turystyczny można zrealizować tylko i wyłącznie w przypadku imprezy turystycznej realizowanej na terenie Polski. 

OBÓZ ROWEROWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
PO POLSCE I EUROPIE

Obóz rowerowy w dobie COVID-19

Obozy rowerowe, a COVID-19? Co będzie gdy wykupię ofertę obozu rowerowego na 2021 rok, a sytuacja z COVID-19 nie pozwoli na podróże po Polsce i Europie?
Sytuacja z COVID-19 nie jest do końca wyjaśniona i nie wiemy (Państwo również), czy w wakacje 2021 będzie można podróżować bez problemów. W związku z tym, postanowiliśmy wyjść wobec Państwa oczekiwaniom. Co to oznacza?
1. W przypadku zakupu naszej oferty obozu rowerowego (w dowolne miejsce), jeżeli w wyniku pandemii zostaną odwołane wyjazdy, my zwracamy 100% wpłaconych zaliczek. Nie muszą Państwo odczekiwać żadnych 180 dni na zwrot pieniędzy, ani nie będzie wymogu skorzystania z voucherów przez nas oferowanych. Po prostu uczciwie zwracamy należną sumę.
2. Jeżeli plany się zmienią i termin wybranego obozu rowerowego nie będzie odpowiadał to będzie możliwość:
a) bezpłatnie wybrać inny termin spośród dostępnych;
b) bezpłatnie wybrać inny kierunek obozu;
3. Jeżeli z innego powodu niż pandemia nie mogą się Państwo z nami pojechać, otrzymują Państwo od nas voucher na 100% Waszej wpłaty do wykorzystania do końca wakacji 2022 roku.

Do zobaczenia na dwóch kółkach,
zespół MLSPORT BIKE CAMP

Wybierz interesujący Cię kierunek

Obóz rowerowy dla dzieci i mlodzieży Bronholm

Termin: 10 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: brak miejsc

Cena: od 2 209,00 zł

Bornholm to wyspa Morza Bałtyckiego należąca do Danii określana mianem „raju dla rowerzystów”. Jej obwód wynosi nieco powyżej 100 km, a długość tras rowerowych to 230 km.

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Rugia

Termin: 10 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: brak miejsc

Cena: od 2 199,00 zł

Rugia to największa wyspa Niemiec oraz Pomorza położona w południowo-zachodniej części Bałtyku. Trasa rowerowa wokół wyspy liczy około 240 km.

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Pojezierze Makleburskie

Termin: 9 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: brak miejsc

Cena: od 2 199,00 zł

Pojezierze Meklemburskie, czyli kraina nie tysiąca, ale kraina 3 tysięcy jezior. Setki kilometrów przygotowanych szlaków rowerowych, zamki Meklemburgii, największy park …

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Wybrzeże Bałtyku

Termin: 9 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: brak miejsc

Cena: od 2 399,00 zł

Wyprawa rowerowa wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego u naszych zachodnich sąsiadów to prawie 500 km odcinek do pokonania. Jeżeli mówimy o szlakach rowerowych …

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Wybrzeże Bałtyckie

Termin: 23-31 lipca, 4-12 sierpnia

Dostępne miejsca: 4 wolne miejsca

Cena: od 1 549,00 zł

Polskie wybrzeże, czyli ponad 300 km na rowerze. Na swojej drodze wstąpimy do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie wdrapiemy się na ruchome wydmy, dotrzemy na …

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Mazury

Termin: 16-23 sierpnia

Dostępne miejsca: 2 wolne miejsca

Cena: od 1 299,00 zł

Walory turystyczne Mazur to przede wszystkim pagórkowate ukształtowanie terenu, ponad 1000 jezior, dziewicza przyroda, setki zabytków oraz niski poziom uprzemysłowienia.

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Suwalszczyzna

Termin: 7 noclegów, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: brak miejsc

Cena: od 1 299,00 zł

Suwalszczyzna zdaniem wielu, to jedna z najpiękniejszych krain w Polsce. Wystarczy wymienić takie atrakcje jak j. Hańcza, rzeka Czarna Hańcza, Góra Cisowa, Głazowisko Bachanowo etc.

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży Orle Gniazda

Termin: 3 noclegi, sprawdź terminy

Dostępne miejsca: TAK

Cena: od 849,00 zł

Ponad 190 km dróg poprzez lasy, liczne wzniesienia oraz doliny, piękno dziewiczej przyrody, niesamowite widoki, świetna zabawa, wartościowe znajomości. To wszystko w scenerii …

sprawdź szczegóły …

WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA OBÓZ ROWEROWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Obóz rowerowy to świetna propozycja dla wszystkich nastolatków potrzebujących wrażeń. Nasz obóz rowerowy to noclegi w namiotach, kemping na świeżym powietrzu, dni pełne wyzwań i przygód. Z drugiej strony, obóz rowerowy to także nauka samodzielności, rozwiązywania problemów i pokonywania własnych słabości. Każdy nasz obóz rowerowy dedykowany jest dzieciom w wieku 12-17 lat. Wyjazdy osób młodszych, bądź starszych na obozy rowerowe MLSPORT BIKE CAMP są zawsze konsultowane indywidualnie.

NASI PRZEWODNICY

Konarski Łukasz obóz rowerowy MLSPORT

Łukasz Konarski

Założyciel i właściciel

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Instruktor turystyki rowerowej, menedżer sportowy. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży sportowej oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kocha podróże, szczególnie te, gdzie środek transportu stanowi rower, bądź własne nogi. Mówi o sobie sportowy narkoman. Nie potrafi dłużej usiedzieć na miejscu. Od 10 lat organizuje i prowadzi obozy rowerowe po Polsce i Europie.

Soliński Jakub obóz rowerowy MLSPORT

Jakub Soliński

Przewodnik podczas obozów rowerowych

Obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku wychowanie fizyczne. Przez wiele lat związany z kolarstwem szosowo-torowym, wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski. Po zakończonej karierze nadal związany ze sportem. Aktualny trener Indoor Cycling oraz trener piłki nożnej grup 2012-13.  Ciągle w ruchu, uzależniony od wszelkich aktywności fizycznych. Dba o to by organizowane przez nas obozy rowerowe dostarczały maksimum wrażeń.

Maciej Ryć

Maciej Ryć

Przewodnik podczas obozów rowerowych

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach na kierunku pedagogika oraz Instruktor piłki nożnej po Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Animator sportu, od ponad 10 lat pracujący z dziećmi. Wychowawca i trener na obozach i koloniach. Wielki pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Dyscypliny szczegolnie bliskie jego sercu to piłka nożna, rower, koszykówka i pływanie. Uwielbia podróże małe i duże. Od ponad 11 lat szczęśliwy tata.

POZNAJ NASZE PRZYGODY OBOZOWE

Historia Piotrka

Historia Wojtka

Nasze wspólne posiłki

Czego się uczymy

Zdjęcia z obozów

OPINIE

Oto opinie osób, które nam zaufały

Wakacje z Panem Łukaszem Konarskim to zawsze świetnie spędzony czas. To aktywny wypoczynek, nauka samodzielności, nawiązywanie nowych przyjaźni. Najlepszą rekomendacją niech będą słowa mojego Syna tuż po powrocie z Bornholmu – na pytanie: jak było?, rzucił krótko: Super, za rok też jadę! Dziękujemy, Panie Łukaszu, za kolejny udany BikeCamp!

Asia Miałkowska

Syn wrócił z obozu bardzo zadowolony. Tym razem (mimo, że jako dojrzewający nastolatek jest krytyczny) nie miał żadnych negatywnych uwag. Uwierzył w swoje możliwości kondycyjne, połknął bakcyla rowerowego i chętniej angażuje się w przygotowywanie posiłków. Dziękujemy i szczerze polecamy innym!

Magdalena Rumińska

Kolejny rok z MLSPORT i kolejny bardzo dobrze zorganizowany obóz. Mnóstwo atrakcji. Super opieka. Dzieciaki wróciły zachwycone. Polecamy.

Kasia Książek

Zabawa była MEGA! Serdecznie polecam. Mój syn już zapisuje się na kolejny rok. Dziękuję

Aneta Rudzik

Super zorganizowany obóz na Bornholmie. Syn bardzo zadowolony. 

Patrycja Owczarek

Nasz syn był uczestnikiem rajdu po Suwalszczyźnie i właśnie wczoraj wrócił do domu. Najlepszą rekomendacją dla MLS BIKE CAMP jest fakt, że syn poznał świetną ekipę kumpli oraz wspierających i motywujących opiekunów Pana Macieja oraz Pana Jakuba, więc już postanowił, że w przyszłe wakacje uda się na wyspę Rugie. Pan Łukasz Konarski z ogromną cierpliwością odpowiadał na nasze pytania i z zaangażowaniem opowiadał o rajdzie. Polecamy MLS BIKE CAMP.

Katarzyna Góźdź-Kik

Córka mega zadowolona. Uśmiech nie schodzi jej z buzi jak opowiada o obozie. Już planuje przyszłoroczny wyjazd oczywiście z MLSPORT. Bardzo dziękujemy przesympatycznej Kadrze za tak super zorganizowany wyjazd.

Wiola Szynal

Polecam jako mama ubiegłorocznego uczestnika obozu BIKECAMP. Syn był zadowolony i zachęcony do kolejnego tego typu wyjazdu rowerowego. Noclegi w samodzielnie rozbijanym namiocie, własne potrawy gotowane na kuchence turystycznej w menażkach, codzienne pakowanie się i rozpakowywanie, minimalizm w zabieraniu rzeczy, współgranie w grupie, wysiłek wkładany w jazdę na rowerze trasami ok. 30-40 km, pokonywanie własnych słabości … to hartuje, wyrabia człowieka i uczy pokory.

Edyta Poniatowska

Syn po obozie jest w pełni zadowolony – a to jest najważniejsze 🙂

Aneta Kędzierska

Super zorganizowany obóz na Syn pierwszy raz pojechał na obóz. Mimo kilku trudnych chwil, wytrzymał do samego końca. Nie udało by się to, gdyby nie genialna opieka Pana Łukasza i pozostałych trenerów. Zarówno Syn jak i Ja mogliśmy liczyć na wsparcie w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm godny polecenia i naśladowania. Już wiem, z kim w przyszłym roku Syn pojedzie na obóz. Z pewnością będzie to MOVE LIFE SPORT. Jeszcze raz dziękuję. Syn bardzo zadowolony. 

Maciej Sokołowski

Staś bardzo zadowolony! Super były podobno wyprawy i gry nocne, pokój jak to nazwał był “epicki”, świetni opiekunowie. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Anna Gładkowska

Jak zwykle super przygotowany obóz i super trenerzy!

Marzena Żochowska

Super wyjazdy, świetny kontakt, polecamy!

Ania Gajewska

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży MLSPORT 2021

Pierwszy obóz rowerowy zorganizowaliśmy ponad 10 lat temu!!! To dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę.
Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas obozów rowerowych.

1. Nawiązywania nowych kontaktów, budowania relacji, tworzenia zgranej drużyny, która przez wszystkie dni będzie ze sobą spędzać czas, bawić się, rozwiązywać problemy i stawiać czoła wspólnym wyzwaniom. Będziesz awać niezwykłe przygody podczas zwiedzania nowych miejsc.
2. Bycia samodzielnym, bo od samego początku obozu każdy z nas otrzyma zadania i obowiązki takie jak rozbijanie obozowiska, przygotowywanie posiłków, sprzątanie obozowiska, dbanie o swój i powierzony sprzęt.
3. Doskonalenia samego siebie, nauczysz się nowych umiejętności, będziesz pokonywał własne słabości i wspierał w tym resztę uczestników.
4. Odpowiedzialności za swoje działania.
5. Zbudujesz pewność siebie.
6. Rozwiązywania problemów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
i wiele innych …

1. Kontaktu z wartościowymi uczestnikami oraz pełną pasji kadrą.
2. Najlepszych wakacji.
3. Obolałego tyłka i mięśni.
4. Przepięknych widoków.
5. Jak to jest być dorosłą osobą.
6. Niezapomnianych wspomnień.
i wiele innych … a to wszystko w niepowtarzalnym otoczeniu natury.

EKWIPUNEK NA OBÓZ ROWEROWY

Nie wiesz w co masz się spakować? Masz dylemat jak masz się spakować? Nie wiesz co ze sobą zabrać na obóz rowerowy ?

W tym filmiku odpowiadam na powyższe i wiele innych pytań, które ułatwią Ci wyposażenie się na obóz rowerowy. Obejrzyj film i zapoznaj się z prezentacją MLSPORT BIKE CAMP 2021 – kliknij tutaj

Przewodniki rowerowe
A może checie wybrać się na swój własny weekendowy obóz rowerowy z rodziną, bądź najbliższymi przyjaciółmi? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewodnikami rowerowymi.
Więcej informacji o przewodnikach rowerowych
tutaj

PYTANIA I INFORMACJE ZWIĄZANE Z OBOZAMI

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Czat

Telefon

+ 48 503 604 864

Email

info@mlsport.pl

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII –
z każdej obozu rowerowego jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100 zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców.

Łukasz Konarski, MLSPORT