+48 503 604 864 info@mlsport.pl

Co to są wyprawy rowerowe MLSPORT BIKE CAMP?

Wyprawy rowerowe MLSPORT BIKE CAMP to niezapomniane przygody dla dzieci, młodzieży i dorosłych, których doświadczają z „wysokości siodełka”. Nasze  wyjazdy rowerowe to noclegi w namiotach, przygotowywanie wspólnych posiłków, nauka dbania o otaczające nas środowisko oraz zwiedzanie wspaniałych miejsc. Z drugiej strony, wyprawy rowerowe to także nauka samodzielności, rozwiązywania problemów i pokonywania własnych słabości.

POZNAJ HISTORIĘ PIOTRA PODCZAS BIKE CAMP

Kończąc nasze wyprawy rowerowe, zawsze ostatniego wieczoru z całą ekipą wspólnie zasiadamy przy ognisku, aby podsumować naszą przygodę. Co nam się podobało, co nie? Co bym zmienił, co pozostawił? Czego się nowego nauczyłem? Często do moich uszu docierają ciekawe i śmieszne historie. Oto jedna z nich:

Piotrek:” po dwóch pierwszych dniach jazdy na rowerze, wiedziałem już, że dobrze jest zjeść pożywne śniadanie, które da mi siłę na najbliższe kilometry. Pierwsze dni wybrzydzałem. Tego nie lubię, wolę salami zamiast szynki (ale skąd mieliśmy mieć salami kiedy będąc dzień wcześniej w sklepie na zakupach tego nie powiedziałem). Nie ma margaryny, tylko masło? Sera żółtego nie lubię, jest twaróg? Dżem śliwkowy, a jest truskawkowy? Pamiętam poranek 3 dnia i nasze kolejne wspólne śniadanie. Maciek i Andrzej przygotowali dla nas jajecznicę. Nigdy nie przepadałem za tym białym z jajecznicy, ale kiedy przy stole nakładał Pan nam na talerz jajecznicę, w głowie miałem tylko myśl – ładuj Panie Konarski dużo i tego białego też.

ZOBACZ NASZE OFERTY NA WAKACJE 2021

        PÓŁKOLONIE

PÓŁKOLONIE

     OBOZY ROWEROWE

OBOZY ROWEROWE

OBOZY STACJONARNE

OBOZY STACJONARNE

MASZ PYTANIA? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU