+48 503 604 864 info@mlsport.pl

POLSKIE WYBRZEŻE

Polskie wybrzeże morza Bałtyckiego obejmuje trasę od Kołobrzegu do Gdyni, czyli ponad 300 km na rowerze. Poznamy najciekawsze miejsca tego obszaru, jego mieszkańców, dotrzemy do miejsc, w których dotąd nie byliśmy. Na swojej drodze przejedziemy przez największe miejscowości wypoczynkowe naszego wybrzeża, wstąpimy do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie wdrapiemy się na ruchome wydmy, dotrzemy na klifowe wybrzeże w Jastrzębiej Górze, gdzie przenocujemy na campingu z pięknym widokiem na morze, a w Gdyni odwiedzimy skwer Kościuszki.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów? Trasa naszego rajdu liczy ponad 300 km i wymaga od uczestników bardzo dobrej kondycji fizycznej. Przejedzie ją każdy, kto systematycznie jeździ na rowerze. Codziennie pokonywane są trasy liczące średnio po 50 km. Należy pamiętać, iż nasze rowery wiozą cały ekwipunek.  Jeżeli wcześniej (min. 1,5-2 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz pokonywać podobne dystanse, to wyjazd z naszą pomocą nie sprawi Ci żadnych problemów. 

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę?  Polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Pamiętaj nie jedzie z nami samochód „serwisowy”. We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu. W miejscowościach turystycznych na naszych trasach znajdziemy serwisy rowerowe (oby nam nie były potrzebne).

Zobacz jak wyglądają nasze obozy.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

1. Nawiązywania nowych kontaktów, budowania relacji, tworzenia zgranej drużyny, która przez wszystkie dni będzie ze sobą spędzać czas, bawić się, rozwiązywać problemy i stawiać czoła wspólnym wyzwaniom. Będziesz współpracował z ludźmi ambitnymi, którzy chcą się uczyć i przeżywać niezwykłe przygody podczas zwiedzania nowych miejsc.

2. Bycia samodzielnym, bo od samego początku obozu każdy z nas otrzyma zadania i obowiązki takie jak rozbijanie obozowiska, przygotowywanie posiłków, sprzątanie obozowiska, dbanie o swój i powierzony sprzęt.

3. Doskonalenia samego siebie, nauczysz się nowych umiejętności, będziesz pokonywał własne słabości i wspierał w tym resztę uczestników.

4. Odpowiedzialności za swoje działania.

5. Zbudujesz pewność siebie.

6. Rozwiązywania problemów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

i wiele innych …

CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

1. Kontaktu z wartościowymi uczestnikami oraz pełną pasji kadrą.

2. Najlepszych wakacji.

3. Obolałego tyłka i mięśni.

4. Przepięknych widoków.

5. Jak to jest być dorosłą osobą.

6. Niezapomnianych wspomnień.

i wiele innych … a to wszystko w niepowtarzalnym otoczeniu natury.

OPINIE

Oto opinie osób, które nam zaufały

Kolejny rok z ML SPORT i kolejny bardzo dobrze zorganizowany obóz. Mnóstwo atrakcji. Super opieka. Dzieciaki wróciły zachwycone. Polecamy.
Kasia Książek

Obóz Sztutowo 2018r. Zabawa była MEGA! Serdecznie Polecam Mój syn już zapisuje się na kolejny Rok. Dziękuję
Aneta Rudzik

Super wyjazdy, świetny kontakt, polecamy!
Ania Gajewska

Syn po obozie jest w pełni zadowolony – a to jest najważniejsze:)
Aneta Kędzierska

Obóz Piecki 2019
Córka mega zadowolona. Uśmiech nie schodzi jej z buzi jak opowiada o obozie. Już planuje przyszłoroczny wyjazd oczywiście z ML Sport.Bardzo dziękujemy przesympatycznej Kadrze za tak super zorganizowany wyjazd.

Wiola Szynal

Polecam jako mama ubiegłorocznego uczestnika obozu BIKEcamp. Syn był zadowolony i zachęcony do kolejnego tego typu wyjazdu rowerowego. Noclegi w samodzielnie rozbijanym namiocie, własne potrawy gotowane na kuchence turystycznej w menażkach, codzienne pakowanie się i rozpakowywanie, minimalizm w zabieraniu rzeczy, współgranie w grupie, wysiłek wkładany w jazdę na rowerze trasami ok 30-40 km, pokonywanie własnych słabości … to hartuje, wyrabia człowieka i uczy pokory
Edyta Pon

Super zorganizowany obóz na Bornholmie. Syn bardzo zadowolony. 
Patrycja Owczarek

Super zorganizowany obóz na Syn pierwszy raz pojechał na obóz. Mimo kilku trudnych chwil, wytrzymał do samego końca. Nie udało by się to, gdyby nie genialna opieka Pana Łukasza i pozostałych trenerów. Zarówno Syn jak i Ja mogliśmy liczyć na wsparcie w każde sytuacji. pełen profesjonalizm godny polecenia i naśladowania. Już wiem, z kim w przyszłym roku Syn pojedzie na obóz. Z pewnością będzie to Move Life Sport. Jeszcze raz dziękuję.. Syn bardzo zadowolony. 
Maciej Sokołowski

Wakacje z Panem Łukaszem Konarskim to zawsze świetnie spędzony czas. To aktywny wypoczynek, nauka samodzielności, nawiązywanie nowych przyjaźni. Najlepszą rekomendacją niech będą słowa mojego Syna tuż po powrocie z Bornholmu – na pytanie: jak było?, rzucił krótko: Super, za rok też jadę! Dziękujemy, Panie Łukaszu, za kolejny udany BikeCamp!
Asia Miałkowska

Jak zwykle super przygotowany obóz i super trenerzy!
Marzena Żochowska

Profesjonalizm, pomysłowość i przyjazna atmosfera… a przede wszystkim umiejętność pracy z dziećmi w różnym wieku. Dziękuję za zorganizowanie ciekawych półkolonii zimowych. I.Z.Milej
Iwona Milej

Syn wrócił z obozu bardzo zadowolony. Tym razem (mimo, że jako dojrzewający nastolatek jest krytyczny) nie miał żadnych negatywnych uwag. Uwierzył w swoje możliwości kondycyjne, połknął bakcyla rowerowego i chętniej angażuje się w przygotowywanie posiłków. Dziękujemy i szczerze polecamy innym!
Magdalena Rumińska

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę.

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas wypraw rowerowych.

KOSZT:

1 700,00 zł

1 399,00 zł

Po wpłynięciu zgłoszenia wyślemy do Państwa dokumenty oraz numer konta do przelewu. Wpłata 350,00 zł zadatku gwarantuje miejsce na naszej liście. Jest możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport w obie strony wraz z rowerami (pociąg)
Noclegi w namiotach
Opieka kierownika i wychowawcy podczas wyjazdu
Wyżywienie przygotowywane wspólnie (śniadanie, lunch, obiadokolacja)
Ubezpieczenie NNW

Koszt nie obejmuje:
Bilety do atrakcji ujętych w harmonogramie dnia
Prysznic 
około 2 zł za 3 minuty

HARMONOGRAM DNIA

Zobacz szczegółowy opis trasy dzień po dniu – kliknij tutaj.

TERMINY

14.07-22.07.2020 – ilość dostępnych miejsc 15
28.07-05.08.2020 – ilość dostępnych miejsc 15
11.08-19.08.2020 – ilość dostępnych miejsc 15

INFORMACJE DOTYCZĄCE OBOZU ROWEROWEGO

Miejsce zbiórki i transport

Miejsce zbiórki i transport

Miejscem startowym naszego rajdu jest Dworzec Centralny w Warszawie, skąd całą grupą, pociągiem/autokarem przemieszczamy się do Kołobrzegu. Droga powrotna pociąg PKP Gdynia Główna – PKP Warszawa Centralna.

Osoby dojeżdżające z innych części Polski dojazd ustalają indywidualnie z organizatorem.

Informacje dotyczące godzin wyjazdów, zostaną przesłane do Państwa na 3 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Naszą bazę noclegową stanowią campingi zlokalizowane na naszej trasie. Wyposażone są one w prysznice, umywalki, zlewy, pisuary. Należy pamiętać, iż na niektórych campingach ciepła woda może być dodatkowo płatna. 

Podczas naszego rajdu nocujemy w 3 osobowych namiotach turystycznych marki Hannah Racoon 3. Są to namioty przystosowane do turystyki rowerowej i świetnie sprawdzają się podczas naszych wyjazdów.

Wyżywienie

Wyżywienie

Podczas naszej wyprawy posiłki przygotowujemy w kuchniach dostępnych na naszych campingach, bądź na kuchenkach turystycznych, które stanowią nasze wyposażenie.

Posiłki przygotowujemy w oparciu o receptury naszych uczestników (każdy ma obowiązek znać przepis na jedną ciepłą potrawę), i przy ich zaangażowaniu. Każdego dnia posiłki przygotowuje inny zespół pod okiem wychowawcy. Oczywiście po skończonym posiłku istnieją również dyżury zmywania naczyń.

Produkty na posiłki są świeże i zakupujemy je wspólnie, w drodze powrotnej z naszej codziennej trasy.

Ekwipunek na wyprawę rowerową

Nie wiesz w co masz się spakować? Nie wiesz jak masz się spakować? Nie wiesz co ze sobą zabrać?

W tym filmiku odpowiadam na powyższe i wiele innych pytań, które ułatwią Ci wyposażenie się na wyjazd rowerowy. Obejrzyj film i zapoznaj się z prezentacją MLSPORT BIKE CAMP 2020 – kliknij tutaj

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 pon.-pt. 08:00-17:00. Sobota 9.00-13:00

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA

ZOBACZ NASZE OBOZY W INNYCH MIEJSCACH

– kliknij tutaj