+48 503 604 864 info@mlsport.pl

BORNHOLM ZWANY „RAJEM ROWERZYSTÓW”

Bornholm to wyspa Morza Bałtyckiego należąca do Danii określana mianem „raju dla rowerzystów”. Jej obwód wynosi nieco powyżej 100km, a długość tras rowerowych to 230 km (jest ich w sumie 26). Większość z nich to drogi asfaltowe i szutrowe, które nie biegną drogami samochodowymi. Południowa część wyspy oferuje szerokie plaże o drobniutkim piasku, natomiast północ to klify skalne. Niewielka powierzchnia Bornholmu pozwala poznać uczestnikom niemal wszystkie zakątki wyspy.

Czy dam radę pokonać tyle kilometrów? Jeżeli wcześniej (min. 1,5-2 m-c) przygotujesz się kondycyjnie tzn., będziesz pokonywać podobne dystanse, to wyjazd nie sprawi Ci żadnych problemów. Trasa naszego rajdu wymaga od uczestników podstawowej kondycji fizycznej. Przejedzie ją każdy kto systematycznie jeździ na rowerze. Codziennie pokonywane są trasy liczące od 40km do 80km. Nasze trasy prowadzą głównie po drogach asfaltowych, ale również można spodziewać się nawierzchni szutrowej. Należy pamiętać, iż cały nasz ekwipunek pozostaje na campingu, więc podróżujemy rowerami bez obciążenia.

Jaki rower będzie najlepszy na wyprawę?  Polecamy rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, który bezpośrednio przed wyjazdem przeszedł serwis. Pamiętaj nie jedzie z nami samochód „serwisowy”. We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy starali się Ci pomóc. W miejscowości Aakirkeby funkcjonuje również profesjonalny serwis rowerowy.

Zobacz jak wyglądają nasze obozy.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

1. Kontaktu z wartościowymi uczestnikami oraz pełną pasji kadrą.

2. Przypomnisz sobie swoje wakacje z dzieciństwa.

3. Obolałego tyłka i mięśni.

4. Przepięknych widoków.

5. Niezapomnianych wspomnień.

i wiele innych … a to wszystko w niepowtarzalnym otoczeniu natury.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę.

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę podczas wyprawy.

KOSZT:

2 500,00 zł

2 149,00 zł

Po wpłynięciu zgłoszenia wyślemy do Państwa dokumenty oraz numer konta do przelewu. Wpłata 350,00 zł zadatku gwarantuje miejsce na naszej liście. Jest możliwość rozbicia wpłaty na dogodne raty.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

Transport  promem w obie strony wraz z rowerami Świnoujście – Ronne
Noclegi w domkach, bądź namiotach
Opieka przewodnika podczas wyjazdu
Ubezpieczenie NNW i KL

Koszt nie obejmuje:
Wyżywienie
Prysznic 
5DKK za 3 minuty

HARMONOGRAM DNIA

Zobacz szczegółowy opis trasy dzień po dniu – kliknij tutaj

TERMINY

11.07-18.07.2020 – ilość dostępnych miejsc 15
25.07-1.08.2020 – ilość dostępnych miejsc 15

INFORMACJE DOTYCZĄCE OBOZU ROWEROWEGO

Transport

Transport

Miejscem startowym naszego rajdu jest terminal portowy w Świnoujściu znajdujący się przy ul. Dworcowej 1. Stąd po odprawie całą grupą promem (wraz z rowerami i ekwipunkiem) przemieszczamy się na Bornholm  do miejscowości Ronne. Z miasta portowego zaczyna się nasza niezapomniana przygoda z tą wyspą. 

Rejs trwa około 6h. Osoby, które mają chorobę lokomocyjną powinny zażyć środki, które ułatwią im podróż.

Informacje dotyczące godzin wyjazdów, zostaną przesłane do Państwa na 4 tygodnie przed rozpoczęciem obozu.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Naszą bazę noclegową stanowi Camping Haregade w Aakierkeby zlokalizowany w centralnej części wyspy. Prowadzony jest on przez przemiłe małżeństwo, które czuwa nad zadowoleniem klientów. Lokalizacja pozwala nam na łatwy i szybki dojazd do wszystkich miejsc na wyspie. Camping wyposażony jest we wszystko co nam jest potrzebne: prysznice, umywalki, zlewy, toalety. Należy pamiętać, iż ciepła woda dodatkowo jest płatna – 5DKK za 3 minuty.

Nocleg odbywa się w namiotach, bądź 4 os. domkach (opcja do wyboru). Należy pamiętać, iż po opuszczeniu domku musi on zostać wysprzątany (sprzątanie jest dodatkowo płatne).

Wyżywienie

Wyżywienie

Do naszej dyspozycji na campingu mamy sporą kuchnię, która wyposażona jest w niezbędny sprzęt umożliwiający przygotowanie posiłków. Na naszym obiekcie mamy do dyspozycji dużą jadalnię, która służy nam również jako miejsce wspólnych gier planszowych, czy rozmów. Wyżywienie podczas wyprawy nie jest wliczone w cenę i każdy przygotowuje je we własnym zakresie. Niemniej jednak, podczas naszych wypraw panuje przyjazna atmosfera i uczestnicy gotują wspólnie, czy to na produktach zakupionych w Polsce, czy w pobliskim supermarkecie oddalonym o około 800 m od naszego campingu.

Ekwipunek na wyprawę rowerową

Nie wiesz w co masz się spakować? Nie wiesz jak masz się spakować? Nie wiesz co ze sobą zabrać?

W tym filmiku odpowiadam na powyższe i wiele innych pytań, które ułatwią Ci wyposażenie się na wyjazd rowerowy. Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem poradnika dotyczącego wyjazdów rowerowych. Odśwież stronę i zapisz się do naszego newslettera.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą, bądź jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

info@mlsport.pl

503 604 864 pon.-pt. 08:00-17:00. Sobota 9.00-13:00

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA