+48 503 604 864 info@mlsport.pl

ZAKOPANE

Biała szkoła

PROGRAM WYCIECZKI

Długość pobytu ustalana indywidualnie, możliwość jazdy na stokach narciarskich: Kasprowy Wierch, Nosal, Polana Gubałówka, Harenda, Polna Szymoszkowa.

Oferta zawiera:

nocleg w pensjonacie – pokoje 2-4 osobowe  opieka instruktorska na stoku  animatorzy w ciągu dnia  organizacja dnia od pobudki do ciszy nocnej  kulig basen/termy • opiekunowie pobyt gratis  ubezpieczenie  transport.

Możliwość zorganizowania innych atrakcji na życzenie Klienta. Pomagamy w organizacji zakupu karnetów, wypożyczenia sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Organizacją wyjazdów zajmujemy się już od ponad 10 lat !!! A to dowód, że proponowany przez nas sposób spędzania wolnego czasu spełnia oczekiwania naszych uczestników. Wielu z nich wraca i korzysta z kolejnych ofert. Dla nas to najlepsza informacja zwrotna i nagroda za wykonywaną pracę. 

Nasz zespół stanowi profesjonalna, pedagogiczna kadra, wyposażona w umiejętności i wiedzę potrzebną do stworzenia niezapomnianych wrażeń dla wszystkich uczestników naszych wyjazdów. Przede wszystkim to pasjonaci, którzy zagwarantują fachową opiekę, rozwój przez zabawę, a także beztroskie spędzanie czasu podczas szkolnej wycieczki.

Jadąc z MOVE LIFE SPORT pomagasz WIKTORII – z każdej wycieczki jaka zostanie przez nas zrealizowana Wiktoria otrzymuje 100zł na pomoc i ochronę zdrowia.

Dziękuję Ci w imieniu Wiktorii i jej rodziców

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSport

ZAPISY I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

info@mlsport.pl

503 604 864 – infolinia jest czynna codziennie w godzinach 09:00-18:00.

Zapraszamy również do kontaktu za pomocą FORMULARZA