"Życie jest jak wspinaczka. Im wyżej zajdziesz, tym więcej zobaczysz. Pamiętaj jednak, wspinaj się mądrze".

ŁUKASZ KONARSKI, założyciel MLSPORT

O NAS

Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i pełnym pasjonatów, którzy kochają sport i nim żyją. Cechuje nas kreatywność i nieustanna chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Bogate doświadczenie w branży sportowej, pasja i kreatywność pozwoliły nam stworzyć – MOVE LIFE SPORT: firmę, której misją jest promocja sportu oraz zdrowej aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Dotyczy to głównie:
– aktywności fizycznej;
– nauki zdrowego trybu życia;
– systematyczności i konsekwencji w podejmowanych działaniach.

Firma MOVE LIFE SPORT powstała z myślą stworzenia miejsc w których dzieci, młodzież i dorośli będą mieli możliwość skorzystania z zajęć ruchowych, nauki różnych dyscyplin sportowych, zaspokojenia potrzeby ruchu oraz przede wszystkim dla poprawy kondycji, sprawności fizycznej i ogólnej formy psychofizycznej.

Wizją naszej firmy jest stworzenie marki, którą ludzie będą utożsamiali, z profesjonalizmem, radością która będzie im towarzyszyć podczas prowadzonych zajęć oraz efektami takimi jak poprawa stanu zdrowia, kondycji i sylwetki.

Celem jest harmonijny rozwój człowieka.

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Konarski

Łukasz Konarski

Założyciel i właściciel

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Trener piłki nożnej, instruktor tenisa ziemnego, instruktor turystyki rowerowej, menadżer sportowy. Posiada 18-letnie doświadczenie w branży sportowej oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kocha podróże, szczególnie gdzie środek transportu stanowi rower, bądź własne nogi. Mówi o sobie sportowy narkoman. Nie potrafi dłużej usiedzieć na miejscu.

Magdalena Trenda

Magdalena Trenda

Trener - piłka nożna

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego -kierunek ochrona środowiska oraz wychowania fizycznego, specjalność instruktor piłki nożnej warszawskiego AWF. Wychowawca i instruktor na obozach sportowych. Uwielbia aktywnie spędzać czas, najlepiej na świeżym powietrzu. Próbuje różnych aktywności sportowych, na stałe zaprzyjaźniona z bieganiem, piłką nożną i siatkówką.
Jakub Waszkiewicz

Jakub Waszkiewicz

Trener - judo/brazylijskie jiu-jitsu

Student prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Pasjonat brazylijskiego jiu-jitsu oraz czynny zawodnik. Uwielbia stwarzać sobie możliwość rozwoju w wielu dziedzinach, przekazywać wiedzę oraz motywować innych do działania. 
Zwolennik aktywnego trybu życia, którym chce zarażać innych.
Aneta Wypyszczak

Aneta Wypyszczak

Instruktorka aqua fitness

Absolwentka Wychowania Fizycznego z doświadczeniem pedagogicznym. Uwielbia aktywność fizyczną i umie zachęcić oraz zmobilizować innych do jej podjęcia. Aqua aerobik łączy jej dwie pasje: ćwiczenia i pływanie. Zawsze zachęca do skorzystania ze swoich umiejętności, wiedzy.

Bartosz Pater

Bartosz Pater

Fizjoterapeuta, masażysta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Dyplomowany fizjoterapeuta, masażysta i magister wychowania fizycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywa od ponad czterech lat w pracy z różnorodnymi grupami pacjentów (m.in. z drużyną siatkarzy), a także indywidualnie. Traktuje swoją wiedzę jak narzędzie, które może być wykorzystywane do osiągania  celów wyznaczonych z pacjentem.

KONTAKT

503 604 864
info@mlsport.pl
​ul. Stanisława Staszica 1a, 11-400 Kętrzyn

Facebook